Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bud Spencer és Terence Hill...

Bud Spencer és Terence Hill filmek Angliában?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem pár angol kollégámat itt Angliában, és fogalmuk nincs róla ki az a Bud Spencer és Terence Hill. Szerintetek ezek a csórók úgy nőttek fel hogy nem látták pl a Bunyó Karácsonyigot, meg az Angyalok is esznek babot, meg az Ördög jobb és..... szóval stb filmeket? Azért ilyen ferdék ezek agyban... Kérdezzétek már meg légyszi ha van angol kollégátok, hogy látott-e már ilyen filmeket. Köszi

2014. dec. 14. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam Angliába, és hát én is a Bud Spencer filmeken nőttem fel, a zsebemben pedig van egy 32 Gb-os pendrive amin a Bud Spencer-Terence Hill filmek vannak, amit akárhol csak benyomok egy lejátszóba és már nézem is. Angliában is ezt tettem mikor átjött egy pár angol munkatársam, ment a film, én fordítottam nekik közbe angolra a magyart és röhögtek rajta, nem ismerték de megszerették azonnal és otthon már töltötték is le őket. Amúgy, igen, először ők sem ismerték.
2015. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ööö, nem azért, de Spencer és Hill k*rvára ismeretlennek számítanak a világ nagy részén. A kontinentális Európa néhány országában imádják őket, és Közép- és Dél-Amerikában is vannak rajongóik, de máshol abszolút senkiknek minősülnek. Legfeljebb csak az együtt forgatott westernjeik alapján ismerik őket páran.


Ezek egyáltalán nem tartoznak a világ nagy alapfilmjei közé, inkább kultuszfilmek, amiknek elkötelezett rajongótáboruk van, de a rajongókon kívül szinte senki sem hallott róluk.

2015. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan Olaszországot, Németországot, Magyarországot és néhány latin-amerikai országot leszámítva abszolút ismeretlenek az egész világon.


Véleményem szerint aranyos, jópofa filmeket csináltak, de hazánkban erősen túlértékeltek. Egy hamis képzet volt a szoci éra Magyarországában, hogy ők világsztárok, mint ahogy egy szintén hamis képzet volt az az átlag magyar ember fejében, hogy a nyugat az valami olyasmi lehet, mint B. Spancer - T. Hill filmekben ábrázolt fiktív, soha és sehol nem létezett világ. Itt a rendszerváltásig végig egy torz kép élt a nyugatról, ami itthon az előbb említett filmeket, a Goombay Dance Band-t vagy a Modern Talking-t jelentette, holott azt valójában Scorsese korai alkotásai (pl. Taxisofőr, Aljas utcák) és David Bowie, a Sex Pistols vagy a Pink Floyd képviselte, amik hazánkban csak egy szűk réteghez jutottak el.

2015. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!