Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem ehez hasonló...

Tudnátok nekem ehez hasonló filmeket mondani? (Pl. Harcosok klubja)

Figyelt kérdés

Nem tudom az ilyen filmek műfaját/típusát, ezért rákeresni sem tudok, gondoltam megkérdezem itt.

Harcosok klubja, Trainspotting, Requiem egy álomért, Donnie Darko, Szabadság útjai.

Ezekhez hasonló , kicsit elvont, mély, lelkileg megérintő, sokatmondó, elgondolkodtató filmeket keresnék.


2014. dec. 14. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Amerikai história X (ugyan az a színész a főszereplő aki a harcosok klubjában van, Edward Norton)


Remény rabjai (hasonló időből származó mint a felsorolt filmek, szerintem tanulságos és megható története van)


"Ezekhez hasonló , kicsit elvont, mély, lelkileg megérintő, sokatmondó, elgondolkodtató filmeket keresnék."


Sorolok pár filmet, ami olyan muszáj látni kategória de nem annyira hasonló de a "kicsit elvont, mély, lelkileg megérintő, sokatmondó, elgondolkodtató" jellemző rájuk.


1. Csillagok között (most jött ki biztos hallottál róla)

2. Rush (Hajsza a győzelemért)

3. Életrevalók

4. Mielőtt meghaltam

5. A boldogság nyomában

6. Nyárutó

7. Fogságban

8. Forrest Gump

9. Halálsoron

10. Phillips kapitány

11. A függetlenség napja

12. The Hunt

13. Moneyball

14. Disconnect

15. Dal egy agyonvert fiúért


Nézz utána a tartalomnak imdb-n vagy valamilyen magyar filmes portálon. Ezeket a filmeket én csak ajánlani tudom.

2014. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amiket írtál kérdező, azokat én is szeretem, így sztem nagyon nem lövök mellé:

A gépész

Fekete hattyú

Deja Vu

Amerikai szépség

Időbűnök

Pillangóhatás

Kamera által homályosan

2014. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!