Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nekem már régóta vannak anime...

Nekem már régóta vannak anime történet ötleteim. Van rá lehetőség, hogy monjuk megvalósuljon az ötletem? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 17:47
 1/6 anonim válasza:

Nekem is volt már nem egy ötletem.

De szerintem nem igazán lehet őket megvalósítani. Az animék japánok és még ha el is jutsz oda, elég hosszú út vezet a megvalósításig. :/

Ha meg itthon szeretnéd megcsinálni, azt meg azért nem javaslom, mert az már nem lehet anime, max. egy utánzat.

2014. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sindei Lola válasza:

Szia!

Mivel mindig először a mangák vannak, és csak utána filmesítik/animésítik meg azt (ha nagy a nézettségszáma, híres, sokaknak tetszik, stb) ezért felcsaphatsz mangakának, azaz mangarajzolónak. Ebben az esetben ha sikeresek lesz a mangád, talán van esélyed, hogy anime készüljön belőle.

Vagy, ami szintén nem túl reális egy magyaroroszágon élőnek; kimész japánba, megkeresel egy mangakát az úgy nevezett megírt szövegkönyveddel, vagy mivel (lehet, hogy ez a visual novel, nem vagyok benne biztos) és eladod neki a történetötletedet, ő rajzol belőle mangát, aztán ha jó lesz, akkor talán készül belőle anime.

Tehát ez nem olyan egyszerű, főleg magyarországi szemlélettel. Ajánlom, hogy ha tényleg komolyan gondolod, kezdj el japánul tanulni...

Szóval szerintem így lehet megvalósítani azt, amire te gondoltál. ^^

2014. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2., nem mindig mangából vagy visual novelből készülnek az animék, nagyritkán találni olyat, aminek nincs, vagy csak utólag lesz egyéb platformos megjelenése.

Kérdező:Ha animeként akarod megcsinálni, akkor egyedül az az út járható, hogy

a, elmész Japánba, állampolgárságot szerzel és utána keresel egy kiadót, akik szerint van benne potenciál, lesz belőle manga később talán anime

b, szintén elmész Japánba és ahogy előttem írták egy mangakának eladod a történetet.

Sima rajzfilméként/animeutánzatként könnyebb dolgod van, bár ennek az útját nem igazán tudom

2014. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. A Visual Novel az játék

AMire ti gondoltok az a light novel magyarul könyű regény

Ha magyarországon casinálja, akkor is lehet azt mondnai rá h anime, emrt az anime mese!


Japánban nincs külön szó az anime és a mese között. Nincs különbség.

Mivel szerződésben állok a japánokkal sokszor rám szolnak hogy ha animét írok írjam mesének ^^


Tehát ha szeretnéd akkor tudok segíteni esetleg h Japánban készüljön belőle sorozat ^^ de itthon is lehet ^^

2015. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos a régebbi válaszomat kiegészíteném még ^^ Nem csak manga/novel alapja lehet egy animének :) Vannak Original azaz eredeti enimék, amiket a studiok találnak ki :) ilyen pl a Darker than black is :)
2015. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ötleteim, valakinek lenne kedve együtt működni velem?
2017. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!