Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Zöld íjász mit...

SPOILER! Zöld íjász mit gondoltok az utolsó részről?

Figyelt kérdés

Gondoltam megkérdezem már mások véleményét is akik nézik , hogy mit gondolnak hogyan élheti túl ezt Oliver minekután leszúrták (bár nem szíven) és lezúgott egy hegy oldalán....

A saját teóriám bár valszeg nem ez lesz az amit a készítők is kitaláltak de kitudja. Hogy Oliver mielőtt elindult volna beadatta magának a miracurut így az ilyen sebek nem igen ölhetik meg , viszont halottnak hihetik és bár a miracuruval akár győzhetett is volna de így hogy halottnak hiszik Malcomon megmaradt a vérdíj Teah-ról viszont elterelődik a figyelem.



2014. dec. 15. 20:48
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szerintem ez azért nem helytálló, mert ha a DC comicsos igazság ligájából indulok ki ott se volt szuper ereje, se gyógyító képessége és ugye a mirakuru ezeket is megadja.


Inkább reális hogy a szigeten található növényből vitt magával és majd azzal túl éli.

2014. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akár az is lehet sőt , lehet hogy a Japán csávó aki a társa volt és beállt a ligába ment le érte és valami liga által használt tíkos gyógymódot alkalmaz rajta , de a sorozat eleve tele van olyan elemekkel ami nincsenek a dc világában , így miértne alkalmazhatnának olyat ami nincs benne?
2014. dec. 15. 21:02
 3/14 anonim válasza:
Szerintem a japán csávó fél annyira Ras al gultol, hogy ne segítsen Olivernek, de tippem sincs hogy ezt hogy éli túl.
2014. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mindenki a Lazarus Pitet emlegeti, szerintem az lesz, bár még a mirakurut sem tartom kizártnak, de akkor nem előtte adatta be magának, hanem mondjuk megjelenik Slade és beadja neki, bár nem tudom, mi indoka lehetne rá


a Lazarus Pit valószínűbb

2014. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Slade a szigeten van bezárva. Ki engedné ki?
2014. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

megszökik, az a legegyszerűbb alap és hihető is, egyébként egyszer úgyis kiszabadul onnan, lehet, hogy nem most, de ki fog

Malcolm is visszatért.

2014. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem értem a mirakuruhoz miért kéne Slade? szerintem Olivernek van mirakuruja és ellenszere is és elég logikus lépésnek tűnik nekem ha már úgyis öngyilkos küldetésre indult... bár igen a lazarus pit is képbe jöhet.
2014. dec. 15. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy magától mirakuruzna, inkább meghal (láttuk, mit csinált Royjal a mirakuru), azt esetleg kinézem, hogy Felicityék követik és beadják neki
2014. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
fél órája Stephen Amell szinte megerősítette a Lazarus Pitet egy képpel facebookon
2014. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És tényleg , akkor ezzel eldőlt a kérdés :D
2014. dec. 15. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!