Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Készült szinkron a Kártyavár...

Készült szinkron a Kártyavár c. sorozathoz?

Figyelt kérdés

Találtam egy posztot ami arra utal hogy van, de nem találtam több jelet hogy lenne szinkron.

És érdekelne hogy van, vagy csak tervezik hogy lesz



2014. dec. 15. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, de szinkronosan csak a UPC MyPrime szolgáltatással érhető el és csak 2015 január végéig.
2014. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és máshogy sehogy nem elérhető, nem lesz elérhető DVD-n legalább?
2014. dec. 30. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem
2015. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kár na nem gáz azér kösz, megnézem hogy működik ez a upc-s cucc oszt kiderül, de ez így elég tré már nem azér :D akinek nincs upcje az nem is nézheti meg? grat neki :D
2015. jan. 2. 00:00
 5/11 A kérdező kommentje:
most akkor részenként kellene nekem fizetni érte ez akar lenni a upc prime? az király szóval erről le is teszünk nagyon gyorsan :D
2015. jan. 2. 00:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Online nincs? Me feliratosan megtaláltam...de há nem akarok olvasni.
2015. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szinkronnal meg CSAK A MyPrime-nál van a UPC videótárja ahol 1450 ft részenként( legalábbis minden résznél oda volt írva hogy ár 1450 ft, lehet hogy az egész évadra érti és az lenne a legjobb, de így meg elég húzos két évadot megvenni, ha évadonként 1450 akkor még aztmondom oké, de részenként...)

Amúgy én is mindenképpen szinkronnal akartam elkezdeni, de rászedtem magam, hogy megnézek egy rész felirattal kiderül milyen.( maga a sorozat zseniális) olykor nehéz a nyelvezet miatt de már a harmadik évadra nagyon ráéreztem, nem mondom hogy feltétlen kezdj bele, csak azt hogy megér egy próbát, ha érdekel a sorozat.

2015. aug. 28. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Már elkezdtem :D csak hát így akkor sem az igazi..De nem értem ha a upc nél van hogy nem lopták még le :D ritkaság az ilyen.
2015. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, lehet nem olyan egyszerű :D
2015. aug. 29. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
A Telenor MyTv Videótár szolgáltatásban havi 490 Ft-ért elérhető szinkronosan (1-2. évad)
2015. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!