Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem 80-as és...

NinaSimone kérdése:

Ajánlanátok nekem 80-as és 90-es évek beli filmeket?

Figyelt kérdés
Anno még a whs korszakból néznék vissza párat. De lehetőleg ne olyanokat, mint a Die Hard, vagy a Rambo, Piszok tánc amit agyon nyomattak már a tévében. Ritkábbat.. (pl mint a Kegyetlen part, Sheena a dzsungel királynője, stb.. lehet akicó, vígjáték minden,) csak jó legyen :) Előre is köszönöm!!! Egyébként lehet volt már ez kérdés, de én nem találtam meg konkrétan.
2014. dec. 17. 11:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Hűűha jól elírtam :D Piszkos tánc * :D bocsi, na de ezeket is sokat adták már, mint Flash Dance, Kobra, Vissza a jövőbe, nem mintha nem szeretném, csak ezeket néha adják....
2014. dec. 17. 11:27
 2/10 anonim ***** válasza:

Szexmisszió (lengyel film, 1983)

Hóbortos hétvége (1.)

Borzasztó emberek (Ruthless People, 1986)

A dzsentlemanus

Bilincsbe verve (Wedlock)

Koldusbottal Beverly hills-ben

Filofax, avagy a sors könyve

Titkolt titkos ügynök (La Totale!, 1991)

A remény rabjai

Trainspotting

Trükkös halál (1., 2.)

A Philadelphiai zsaru

Maverick

Kettős kockázat (Double Jeopardy, 1999)

Meglógtam a Ferrarival (Ferris Bueller's Day Off, 1986)

Ők is a fejükre estek (Kwagga Strikes Back, 1990)

Drágám, a kölykök összementek!

Fater élve vagy halva

Fortress - 33 emelet mélyen a pokolban

Tizenhat szál gyertya

2014. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Leon, a profi (Léon, 1994)

Maraton család (Maratonci trče počasni krug, 1982)

Ellenségem holtteste (Le corps de mon ennemi, 1976)

Különös kísérlet (Weird Science, 1985)

Az utolsó szűz Amerikában (The Last American Virgin, 1982)

Tökös ötös (Men at Work, 1990)

Hetedik (Se7en, 1995)

Hanta Boy (Liar Liar)

Truman Show (The Truman Show)

Hivatali patkányok (Office Space)

Nikita, a bérgyilkosnő

A pénznyelő (The Money Pit, 1986)

Benjamin közlegény (Private Benjamin, 1980)

Egyik kopó, másik eb (Turner & Hooch, 1989)

Hullajó! (Dead Alive, 1992)

2014. dec. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ohhh nagyon köszönöm, köszönöm :) Többre emlékszem is :) és vissza fogom nézni :) Milyen jó filmek voltak régen is. Még egyszer köszönöm segítséged. Áldott Ünnepeket kívánok Neked! :)
2014. dec. 19. 10:54
 5/10 anonim válasza:
Összes Bud Spencer és Terence Hill film (bár azok egy része még régebbi de még mindig szórakoztatóak) imádom!! :D
2014. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Viszont azokat sokat adják, bár a Kincs, ami nincs mindig kedvenc marad. ;) Olyanokat keresek, ami előzőleg volt írva. Mondanám ide még Amerikai ninja, Rövidzárlat, Gumiláb (Footluse) stb stb... A válaszodat egyébként köszönöm :)
2014. dec. 28. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is imádom a Bud Spencer - Terence Hill filmeket.

Csak azt nem értem, hogy miért kellett ebből a Kincs, ami nincs-ből egy olyan változatot kiadni, aminek se eleje, se vége??


[link]


Amikor annak idején megvettem a DVD-t, akkor úgy voltam vele, hogy valószínűleg jól emlékszem és tényleg elég bénán le van rövidítve a film, ezért szólni kéne mindenkinek, aki megvette, hogy vigye vissza és kérjük a normális változatot!


De már mindegy, és különben is sok film van még, amit hibásan adtak ki.

És akkor mindezek után elvárják, hogy vegyük meg.


Eszembe jutott még filmek közül a: Darkman trilógia.

Meg volt néhány Jackie Chan film, ami akkoriban poénosnak tűnt.

És néhány sorozat, ami tetszett:

-MacGyver sorozat

-Knight rider sorozat

-X-akták sorozat

-Péntek 13 sorozat

+Folytassa sorozat (pl.: Folytassa, forradalmár!)

+Van még rengeteg rajzfilmsorozat a 80-as és 90-es évekből...


És még nagyon sok film van, aminek csak a címére emlékszem, ezért nem sorolom fel.

(Nincs mese, kénytelen leszek újra megnézni őket.)

2014. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam róla, hogy a Kincs, ami nincs-nek más változata is lenne. :) Az Amerikai História X annak van, és nem tudtam eddig megszerezni. Jók voltak anno a horrorok is, mint a Rémálom az Elm utcában stb (bár ma már nem parázok, hanem inkább nevetek rajtuk) De hát nosztalgiázni jó. Ha jól veszem ki a neved alapján 81-es vagy, én is.... Egy korosztály hasonló filmeket ismerhetünk. Egyébként nekem nem a Terence Hillesek a favoritok, hanem inkább a Vissza a jövőbe és az ehhez hasonlóak. ;)
2014. dec. 29. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudtam róla, hogy a Kincs, ami nincs-nek más változata is lenne."

Hát, akkor is lehetett sejteni. Arra gondolok itt, hogy a film úgy kezdődik a dvd kiadáson, hogy

az öreg rögtön egy el nem hangzó kérdésre válaszol. De úgy, hogy a mondat eleje el van harapva.

Idézem: ....só 2000 dollárról...


Amikor megláttam a DVD/Blu-ray kiadások között a Rémálom az Elm utcában című filmet, akkor

egyből arra gondoltam, hogy biztos ez volt az a beteg filmsorozat, amit kiskoromban néztem.

De aztán kiderült, hogy nem az volt... (Az már akkor is gagyi volt.)

Helyette valószínűleg az "Örvény (Maelstrom, 1985)" lesz az. Meg az előzőekben említett "Dark man".


Vissza a jövőbe sorozatot nem mertem említeni, mert úgy emlékeztem, hogy sokszor leadták a TV-ben.

És csak én voltam olyan szerencsétlen, hogy egyszer sem tudtam rendesen megnézni.

Aztán mire elhatároztam, hogy megvásárolom, addigra már nem volt kapható.

De ugyan így jártam a Sliders nevű sorozattal is.

Hmmm. Lehet, hogy építenem kéne egy időgépet?

Vagy ha mást nem, akkor keresek egy programozható távirányítót

és átprogramozom, hogy csináljon ilyen időkapu-szerűséget.

A régi asztali DVD rekorderem távirányítója talán tudja, mert vannak rajta programozható gombok.

És olyan funkciókat is elő lehetett vele hozni egyéb készülékeken,

amit máskülönben sehogy.


"Az Amerikai História X című remek mozi első változata 200 perc hosszú volt."

-Most, hogy így olvasom, tényleg volt másik változat.

De szerintem a hosszabb változatot soha nem adták ki, legfeljebb csak legelsőnek azt vetítették le.



"Ha jól veszem ki a neved alapján..."

Igen.

(És nagyon nem szeretem, amikor valakik itt név nélkül feltesznek értelmetlen kérdéseket

és még odaírják alá, hogy kort és nemet is írjuk meg. De ő persze semmit.)


-A "Vissza a jövőbe" mellé legyél szíves még néhány -szerinted- hasonló filmet felsorolni.

-Meg jöhetnek még olyan más egyéb filmek, amiket meg bírtál nézni.

-És, ha van olyan 2000 előtti film, amit meg akarnál nézni,

de sehol nincs meg pl. szinkronosan, akkor azt is megemlítheted.

Hátha én is okosodok valamicskét, mert pl. az elején említett "Kegyetlen part" és

"Sheena a dzsungel királynője" filmekről eddig még csak nem is hallottam. (Vagy csak nememlékszem.)

2014. dec. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szinte semmi film cím nem jut eszembe :) ezért is írtam ki a kérdést, mert tiszta homály minden, de amúgy szerettem a Házibuli 1-2, Kedvencek temetője, Veszélyes elemek, Lángoló part, Romper Stomper, Vörös Szonja, Barbár fivérek, Flashdance, Papa én nő vagyok, Mindenki gyermeke, Forró rágógumi (bár ez kissé fárasztó) La Bamba, Gonosz halott, Önpusztítók, vagy pl a Stephen King filmek és stb, de mondom rengeteg nem jut eszembe...
2014. dec. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!