Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki emlékszik erre a filmre?...

Ki emlékszik erre a filmre? Nem szokták a TV-kben adni.

Figyelt kérdés

Fekete-fehér film (vagy legalábbis én olyan tévén láttam még gyerekkoromban). Talán amerikai, vagy francia és a 60-as években készülhetett. Ismert színészre nem emlékszem belőle, de attól persze még lehet benne.

A történet szerint a jelentéktelen kinézetű főszereplő férfi (valami kutatóféle) amit megálmodik az valóra válik. és mivel képregényeket olvas, ezért a képregényfigurák megjelennek a valóságban: szédítően csinos képregényfigura nő, őt üldöző gonosz izomagy. És központi szerepe van valamilyen vaskesztyű-szerűségnek is, ami megsokszorozza annak az erejét, aki a kezére felhúzza azt.



2014. dec. 18. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Roger nyúl a pácban?
2015. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a szereplők nem rajzoltak. Egyik sem. Miután kijönnek a képregényből, rendesen élőszereplősen jelennek meg.
2015. ápr. 6. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipp:



Atjáró élet és halál között (Le Passage, 1986).


https://www.youtube.com/watch?v=axf_HaYT8xs

2015. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ez sem az.

Az én filmem lényegesen régebbi, és a kaland-vígjáték témakörben mozog.

2015. jún. 22. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki akarja megölni Jessie-t? (Kdo chce zabít Jessii?, 1966).


https://www.youtube.com/watch?v=uYl3Q172-ls


Google:

movie|film+comic+book|books+black+white+old+reality|real+dreams+become

2015. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez az! Köszönöm!

Az meg sem fordult a fejemben, hogy "keleti".

2015. jún. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!