Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az általam keresett romanti...

Mi az általam keresett romantikus film címe? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég régen láttam egy filmet, és nem tudom már mi volt a címe, sajnos a történetre is csak nagy vonalakban, de remélem helyesen emlékszem...


Nagyon örülnék neki, ha valaki meg tudná mondani a címét! :)


Arról szólt a film, hogy egy lány valahol azt olvassa, hogy "X" (nem emlékszem pontosan a számra) szexuális együttlét után nem fog találni már megfelelő partnert egy boldog párkapcsolathoz, majd rájön, hogy ő valójában már annál az "X" számnál jár, így sorra veszi az exeit, hátha valamelyikőjükkel mégis működőképes lehetne a dolog. Közben megismerkedik egy másik férfival, akibe szerelmes lesz, de nem akar lefeküdni vele, mert akkor túllépné a misztikus számot. Végül kiderül, hogy az egyik exével nem is feküdt le, összejön a számára szimpatikus férfival, és happy end, vagy valami ilyesmi a történet.


Köszönöm előre is a segítséget! :)


2014. dec. 18. 15:05
 1/5 Carena ***** válasza:
Kabalapasi
2014. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. dec. 19. 06:46
 3/5 A kérdező kommentje:
De sajnos nem ezt a filmet kerestem :( utánanéztem közben.
2014. dec. 19. 06:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a Számos pasas!
2014. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez az! :))) What's your number ^^
2014. dec. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!