Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? (már több mint tíz éve keresem, kis koromban láttam, de a történetre pontosan emlékszem)

Figyelt kérdés
A film három fiatal lányról szól, akik modellek szeretnének lenni, ill. indulnak a szépségversenyen, ezért oda költöznek a városba,ahol a versenyre sor kerül (arra az időre), itt ismerkednek meg egymással,és lesznek barátok ,és összeköltöznek: kettő szőke hajú a harmadik pedig barna. A barna hajú nagyon szegény, ezért egy idős vak bácsinál takarít, hogy ki tudja fizetni az albérletet. Az egyik szőke hajú lány összejön egy pasival, akivel motorbalesetet szenved, ezért mégsem indulhat a versenyen.A barna hajú lányra először egy citromsárga ruhát ad a sminkese, de mivel nem illik a sminkjéhez kicserélik, egy hosszú fehérre, és ő nyeri meg a versenyt.

2014. dec. 19. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Kb. 1999 és 2001 között adták le a tv-ben többször is. Ha esetleg meg tudná mondani valaki a címét, nagyon megköszönném.Egyszerűen nem lehet megtalálni, már egy csomószor próbáltam , kidobott mindenféle modelles, meg szépségversenyes filmet csak, ezt nem.
2014. dec. 19. 16:57
 2/3 anonim válasza:

Így leírás alapján érdekel, ha megtudod a címét, feltétlenül áruld el!

Sajnos nekem is van egy régi film, amit sehogy sem találok. Pedig megnézném újra, és tuti fenn van Mozicsillagon, de nem találtam.

De ez is nagyon érdekelne amit írsz.

2017. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a hirnév küszöbén ?? (bianca,nathalie,fiamma)
2021. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!