Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Senki többet film vége mi?

Senki többet film vége mi?

Figyelt kérdés
Megnéztem tegnap a Senki többet című romantikus drámát! De a végét nem értem..most miért ment el a csaj és mi köze a fiatal csávónak a lányhoz? Egyáltalán nem értem...valaki el tudná nekem magyarázni?

#fiú #csaj #vége spoiler
2014. dec. 21. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Robert, Billy és Claire szövetkeztek Virgil ellen és előadtak egy hatalmas színjátékot, hogy megszerezzék a gyűjteményét. Sikerült nekik.
2014. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami konkrétabb? Mert erre én is rájöttem, de a csaj valóban agorafóbiás volt? És az őszhajú (Billy) az elejétől fogva csak átverni akarta? Akkor miért vette meg neki a képet?!
2014. dec. 23. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen nagy mellénnyel, barátom, ugyanis a filmben a hajhálós törpe, Claire konkrétan kijelenti, hogy 237 alkalommal távozott a lány a házból az elmúlt másfél évben, akkor szerinted valóban agorafóbiás?

Igen, Billy az elejétől benne van. Virgil gyűjteménye klasszisokkal többet ér, mint 250 000 font, amennyit Billy fizetett Petrus Christus festményéért.

2014. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés de sok utalás van a filmben, hogy valóban fóbiás a lány, mikor az esőben feküdt Virgil és alig mert kimenni, mikor megleste őt a házban, akkor is mondta a telefonba, hogy zavarja a fóbiája, stb...de hiszek neked és hogy ezt mind-mind megterveztek!
2014. dec. 24. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akik megverték Virgilt, azokat is a lány bérelte fel.

Az az "igazgató", akivel Claire beszél azt én sem tudom ki, de úgy vélem a színjáték egy járulékos áldozata, mint a portás, akivel elhitettek mindent.

2014. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ment a zold jel! :)
2014. dec. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!