Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a török sorozato...

Mit gondoltok a török sorozatokról? Van kedvencetek? Mi az?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
küzey güney nem rossz de a legjobb a szulejmán
2014. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A felhasználó ***** válasza:
Ezel-t végignéztem, jó volt.
2014. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csabi94 válasza:
Az Ezelt én is tudom ajánlani nagyon jó :D
2014. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PetraBee válasza:
2014. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
végso akarat
2014. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szulejmán <3
2014. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Szulejmánt meg az Ezelt nem kedvelem annyira, meg úgy alapból a török sorozatokért sem vagyok oda, de pl a Fatmagülün sucu ne nagyon tetszik, csak sajna lassan haladok vele, mert nagyon hosszúak az epizódok. Meg ugye nyelvtanulás mellett ideális eredeti nyelven nézni valamit :)
2014. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az Ezelt nézni akartam, de csak nem jött össze. :D Most a Kuzey Güneyt nézem neten, felirattal, így az első néhány rész után a főhős elég irritáló jelenség, de sebaj. A Kiraz mevsimi az első rész alapján bejött, kár, hogy ahhoz nincs felirat.
2015. jan. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az EZEL tök jo vegıg fent van a Youtube-on es nekem van masık kedvencem az Urfalıyam ezelden de csak törökül van fent akıt erdekel esetleg:


[link]



Ez a 3.resz lınkje de ezen a török csatornan mındegyık fent van :)

Szulejman orısaı most mar van ıtt Szulejman muzum Istanbulban nemreg nyılt a nyaron meg fogom neznı es lattam a TOPKAPI palotat,gyönyörüsegesen szep a nyaron voltunk a ferjemmel ott,a haremet ıs megneztük oda külön kellett jegyet vennı,hat ıgazan mesebe ıllö.

2015. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!