Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami szórakoztató, akár...

Valami szórakoztató, akár csajos sorozata szünetre?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Ezek a kedvenceim: Trónok Harca, Odaát, Hannibal, Sherlock. Szerettem a Skins-et, a Lostot, és a Jóbarátokat is.


Igazából valami jóbarátok feeling-ű sorozatot szeretnék :D (Az így jártam anyátokkalt nem szeretem:$) Ami vicces, szórakoztató, nem kell teljesen midnen percében figyelni rá, és jó egyszerűen este egy adag popcornnal nézni, és lazítani :D

Az is jó, ha valami csajosabb sorozat, de nem ilyen vámpírnaplók, meg pretty little liars legyen :D Szintén előny, ha több évada van neki :D


2014. dec. 23. 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:
*sorozatot
2014. dec. 23. 12:44
 2/3 anonim ***** válasza:

ha laza sitcom, akkor Big bang theory, vagy régebbiek közül a Dadus


ha csajosat akarsz, akkor pedig a Hart of dixie-nél nem ismerek csajosabb sorozatot :)


ha pedig eszméletlen jó sorozatot szeretnél nézni, akkor Walking Dead, bár nem az a popcornos fajta :D

2014. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!