Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó tini filmeket/soroza...

Tudtok jó tini filmeket/sorozatokat? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 1100 kérdés van, de hiába kutatom, kb az összeset megnéztem, és már láttam.. Ilyen,hogy spinédzsrek, háát... Nem igazán. RAhedlit láttam, fe lse tudnám ide sorolni,de ehhez hasonlóakat keresek.: Keith, Első Igazi nyár, A nyár királyai, Amerikai pite, Project-x,

meg.. Ehhez hasonlók.. A lényeg,ha lehet.: 15-18 évesek legyenek a főszerepben, szóljon szerelemről, megcsalásról,vagy éppen ilyen iskolai kiközösítésről, ahol a lány/fiú magának való, és az iskola felsőbb (menőbb) rétegében mozgó hölgy/manus rátalál, és dúl a láv.


Lehet.: Romantikus,drámás, depis,horro ne, lehetőleg vígjáték. :) Remélem léteznek ilyen filmek,és tudtok írni,bocsi ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam,csak anyám durrog,hogy menjek lefeküdni. :DD


2014. dec. 24. 00:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez kimaradt! : Lehetőleg ne ilyen fellegekben járjon a film,hanem legyen realitása,tehát mikor lefekszek aludni,akkor a főszereplő helyébe tudjam képzelni magam.xd
2014. dec. 24. 00:30
 2/5 anonim válasza:
Hát.... Nekem a Teen Wolf jött be igazán , bár sorozat de nagyon nagyon jó. Nem valami reális , de vannak benne vicces jelenetek főleg ha Stiles csinál valamit. Tinikről szól és szerintem minden meg van benne ami kell én nem tudtam abbahagyni mikor nekifogtam :)) ezenkívül szerintem mindegyik szereplő jól is néz ki :)) Köztük biztos megkapod a kedvencedet hiszen mind különféle személyiségek :) Ezt tényleg nagyon ajánlom. :)
2014. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


LOL

Most jó

Az élet habzsolva jó

2014. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igen, a Teen Wolf-ot láttam, kedvenc Stiles, és Derek. :D LOL-t láttam, a másik kettőt még nem,szóval estére megnézem! Köszönöm a válaszokat! :) Jöhet még,ha tudtok!
2014. dec. 24. 18:41
 5/5 Dorothy2000* válasza:

Pretty Little Liars (sorozat)

a LOL-t érdemes megnézni

Prom: A végzős buli ;)

2014. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!