Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik, valószínűleg amerikai...

Melyik, valószínűleg amerikai film az, amiben a következő szereplők vannak: alkoholista anyuka, tizenéves főszereplő fiú és égési sérült tanár?

Figyelt kérdés
Egy tizenéves kisfiú, akinek alkoholista az anyja, elég érett gondolkodással lényegében, ha jól emlékszem, óvja és gondozza az anyját, amikor ő éppen kiüti magát. Az apja talán elhagyta őket, vagy meghalt, nem tudom már pontosan. A srác sulijába jön egy új tanár (talán, de lehet, hogy csak akkor kezdi tanítani), akinek az arca és a teste csúnyán megégett. A tanár megkedveli a fiút, és látja, hogy nem stimmel vele minden, ezért behívja magához az anyukát, akivel később megismerkedik és a film végére talán össze is jönnek, sőt már talán közben is. Aztán a végén a fiú és az anyja öszeveszik, ezért a fiú azt hiszem meg akar szökni... A legeslegvégén egy csapat fiúval összeszólalkozik valamin, ha jól emlékszem megvéd egy gyengébb gyereket, és az egyik fiú leszúrja, a főszereplő srác pedig meghal. Ha jól emlékszem, kb így volt a sztori, de nagyon kicsi voltam még, amikor láttam, szóval nem emlékszem pontosan, csak a végére, hogy a fiú meghal, meg az alkoholista anyára, és az égett arcú tanárra. A többi dolog csak amolyan homályos felsejlés :D Már nagyon rég óta keresem ezt a filmet, jó lenne, ha tudnátok segíteni, előre is köszi :)

2014. dec. 24. 04:34
 1/1 HalkHogen ***** válasza:

A jövő kezdete


Frankó film.

2014. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!