Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a thriller?

Melyik ez a thriller?

Figyelt kérdés

Nagyon rég láttam, ha pisztolyt tartanának a fejemhez hogy mondjam meg hogy mikori film, akkor azt mondanám, h kb talán az 1990-es évek vége és 2000 eleje. De ez se biztos..

A filmből ennyire emlékszem: rögtön az elején egy erdőben levő faházat rohamoznak meg a rendőrök mert ott tartja fogva a gyilkos az áldozatokat vagy mi.. Es arra is emlékszem, hogy a film végen is kap egy jelenetet a faház az erődben.

Ha valaki tudás megköszönném. Ja es sorozatgyilkosos, nyomozós film.

Köszi



2014. dec. 24. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek az elején szerintem nincs rohamozás, csak egy érdekes bevezető jelenet a faházban, amit a végén megrohamoznak, de gyanítom, hogy a Letaszítva című filmre gondolsz, Denzel Washingtonnal.

[link]

2014. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ú lehet, pedig többször is láttam es lehet h onnan maradt meg, mégse emlékszem.

Es elmondanád hogy mi jelentősége van a faháznak?

2014. dec. 24. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A film lényegében a végével kezdődik, azt mondja a főszereplő, hogy el fogja mesélni, hogyan alakult ki az a helyzet, amit látunk a faházban (a film végi roham utáni állapot). A faház ha jól emlékszem, úgy kerül képbe, hogy egy rendőr korábban ott lett öngyilkos, mert reménytelennek érezte a küzdelmet, és hagyott hátra olyan nyomokat, üzeneteket, amik segítik a nyomozást. Egyébként szerintem nagyon jó film, akkor is ajánlom megnézésre, ha nem erre gondoltál.
2014. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis a film kezdőjelenete, nem lövöm le a poént, ha leírom, hogy a főhős hullájával kezdődik a film, és közben mondja, hogy elmeséli, hogyan halt meg. Ez a jelenet elég emlékezetes, ha ezt a filmet láttad, ez a jelenet biztos beugrik.
2014. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors választ!

Most már fogok tudni aludni ;)

2014. dec. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!