Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fűrész című filmsorozatból...

A fűrész című filmsorozatból mi az ami a fordított medvecsapdában van?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, hogy mitől feszíti szét az embernek az állkapcsát? Mi van benne, hogy 1 percen belül szétnyílik?

2014. dec. 25. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Időzítőhöz van kapcsolva. Nyilván egy rugós szerkezet, mint ami általában a medvecsapdákban lenni szokott.
2014. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de van ennek valami hivatalos neve? :D
2014. dec. 25. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A film egy kitaláció. Ezek a dolgok nem léteznek a valóságban.
2014. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van két kampó egy a nyelv alatt a másik a torokban. Az erőhatást meg a rúgó adja. Amúgy a játékban bent van a tervrajza asszem, ha érdekel. Olyan mint az óra belső szerkezete, ezek a fogaskerekek feszíti szét a két oldali rúgott egyfajta kompresszor ként működve. Ez annyi energiával bír, hogy képes akár egy autót megemelni. Most ha az ember belegondol több száz kilonewton. Úgy tudom hogy nyomja a rúgot a fogaskerék addig, ameddig meg nem áll és szét húzza. Damil meg kezdeti impulzust adja. De van feszítő változata is. Mondom csak a nyomást szabályozzák a fogaskerekek.
2022. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kioldó van rajta,ami tulajdonképp elengedhetetlen i a nyomás vissza felé mozgatja a fogaskerekeket, majd szépészeti a csapdát. Én egyébként büntetném , azt aki ilyet tart magánál. Mert fegyvernek minősül. Júlia Berghoff tervezte. Ennyit tudok róla, többet nem is akarok! De elképesztő, hogy miből nem képesek manapság pénzt varázsolni. Nem tudom én akit legjobban sajnáltam abban filmben, az pont az a nő volt miután nyakon lőtték.
2022. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!