Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó sorozat rokonfeledte...

Valami jó sorozat rokonfeledtetőnek?

Figyelt kérdés

A legtöbb sorozatom téli szünetre ment, így kellene valami jó sorozat. Lényeg: ne legyen nő a főszereplője/ha mellékszereplő, ne legyen ostoba/idegesítő és ne tinis vagy valami pláza-cicás sorozat legyen, hanem inkább komolyabb, izgalmas cselekménnyel, az sem gond ha elgondolkodtató, van benne rejtély.

Amit eddig láttam/nézek:

Walking Dead

The Listener/Hetedik érzék

Agymenők

Tudorok

Fringe/A rejtély

The Flash

Arrow

Így jártam anyátokkal

Hegylakó

Kung-Fu

Suits - Briliáns elmék

The Originals - viszont a Vámpírnaplóktól még a hideg is kiráz...

Gotham

A kaméleon

24

Hannibal

Dexter

(CSI - Crime Scene Investigation - az összest meg-meg nézem néha, de csak altató sorozatnak használom.)


Nagyjából ennyi, de így már látszik, hogy ehhez hasonlókat keresek. Nem kell, hogy legyen hozzá szinkron, jobban szeretem az eredeti nyelvet.


Köszönöm Szépen!

23/L



2014. dec. 25. 21:11
 1/5 Buddhista válasza:
Én az Odaátot javaslom. Két testvérről szól akik harcolnak a gonosz ellen. Most készítik a 10.évadot szóval ha megtetszik akkor el leszel vele egy ideig. A cselekmény miatt ne aggódj mindegyik évad nagyon király és nincs nagyon unalmas rész benne.
2014. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Borgiák, A rejtély
2014. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nati6 válasza:
A zöld íjász
2014. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arrow - A Zöld íjász, láttam, és a Rejtélyt is :/ Felsoroltam őket. Odaátot is nézem, nagyon jó sorozat :) Azért köszönöm a válaszokat :) Várom még, ha van ötlet :)
2014. dec. 25. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Csillagkapu: Atalntisz, A bosszú, Pretty Little Liars, Make It Or Brake It, Hellcats, Róma.


Ezek jutottak eszembe hirtelen, lehet találsz köztük kedvedre valót :)

2014. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!