Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » KÉRLEK mondanátok nekem...

KÉRLEK mondanátok nekem nagyon jó sorozatokat?

Figyelt kérdés

A Teen Wolf, az Amerikai Horror Story, a Vámpírnaplók és a LOST a kedvenceim.

amiket még láttam:PLL, TVD, EZEL, GG, Dexter, Hannibal, Fringe...



2014. dec. 26. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó sorozatokat kértél, ezek között max 4 van, ami jónak mondható, bár a TVD alatt nem tudom, hogy egyre gondolunk-e.


Blacklist, Arrow, Flash, Homeland, SHIELD, Legends, The Strain, Resurrection, Game of Thrones, Válaszcsapás, Célszemély, Fargo, Törvény nevében, Penny Dreadful, kell még?

2014. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Silla királyság ékköve. Nagyon gagyi a címe, de a 15. résztől nagyon jó! (65 részes) Nem tudom a te stílusod-e, hatalmi harcokról szól.
2014. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^ a nagy részéről már hallottam, mindenesetre felírom őket, de valszeg elkezdem a trónok harcát most amúgy is mindenki ezért van oda...
2014. dec. 26. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:

A 15. résztől nagyon jó? :DDD

Egy jobb sorozat évada 10-16 részes. Ki az, aki 14 részt végigszenved egy sorozatért, várva arra, hogy a 15. rész jó lesz, majd lehet nem tetszik neki, és elvesztegetett 15*45 percet egy szarra :D

Mellesleg elég fura ez a felépítés is...62 rész egyhuzamban? Semmi évadbontás? Made in Korea.

2014. dec. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én ajánlom a Skins-t, Once upon a Time, The revenge.
2014. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Awkward<3 (Kínos MTV,Viván megy)

faking it (simlis spinék)

Geordie Shore

2014. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!