Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » South Park 18. évad lesz...

South Park 18. évad lesz magyarul?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nézem,angolul sorra jönnek az új részek és magyarul semmi.Mostmár leadták az egész 18.évadot angolul de a magyarról még mindíg semmi hír,még cikket se találtam arról hogy mikor kezd,se reklámot,semmit. Ha van infótok akkor pls osszátok meg velem,köszi előre is :)

2014. dec. 28. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
lesz....2015 feb-márc....
2014. dec. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Magyarok tudod még lustálkodnak, ilyen-olyan szünidő, szabadság, stb... Majd a felét megcsinálják (5 epizód), majd megint nyaralnak.

Az angolok feldobnak rá 1 héten belül hangot, addig a Magyar inkább panaszkodik hogy nincs szabi, kevés a fizetés ezért a munkaért stb... És itt tartunk Magyarország

2015. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a felirat is megfelel, azt már az epizód megjelenésének másnapjára el volt készítve, a SubVito nevű oldalon megtalálod az összeset.
2015. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyar felirattal van a 10-ig részig. (mondjuk nekem annyira nem jött be ez az évead, nem hiszem, hogy megnézem szinkronizáltan is később...)
2015. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van magyar felirat, de én szeretem szinkronnal nézni,ha olvasom hozzá a feliratot akkor nem olyan élvezetes mert mindkettőre kell egyszerre figyelnem. De azért valóban igyekezhetnének...
2015. jan. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!