Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Transformers Prime-ban...

A Transformers Prime-ban szerintetek Soundwawe nem lett volna jobb fő gonosz mint Megatron?

Figyelt kérdés
Mert simán jobb lenne
2014. dec. 29. 20:10
 1/5 anonim válasza:
0%
Nem...a transformers nem heteroknak való vidék
2014. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért lett szolgája mikor harcban simán legyőzné hiszen tud nyitni átjárókat is és simán kihajítaná a hajóról akkor mégis miért szolgálja ha uralkodhatna is felette hiszen a sorozatból kiderül hogy sokkal erősebb bárkinél
2014. dec. 29. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
soundwave hüsége megkérdőjelezhetettlen de ennek biztos hogy oka van, szerintem több mint hüségről van szó .(és nem, nem szerelmi vonzalomról beszélek) Megatron és soundwave kapcsolata nem csupán barátságszerü hanem szerintem egy erős bizalmi kötelék és szerintem soundwave lehetséges beilleszkedési problémája is benne játszhatott hisz nézz rá milyen más a többi cybertronihoz képest,egy fura személyiségű más külleme lény elégé magányos és kitaszított lehet egy olyan társadalomban. szerintem innen jött a bizalma és a hüsége hogy valakit jelen esetben megatronust nem félt vagy itélte el őt csupán a külleme alapján. . . .(ha érdekel vkit az irjon privit és folytatom XD ezt a lelkizős gondolatott ) nem egy szolgának érezte magát megatron közelébe, hanem normálisnak és annak ellenére hogy hogy ki mi megatron meglátta benne a lehetőséget és mindenkép megbizott benne és alkalmazta. . . .(szerintem)
2015. jan. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
és gondolom ezért lett őrökké hüséges megatronhoz
2015. jan. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kecske.9000 ***** válasza:
Nem igazán. Nem irányító típus. Airachnidet is simán legyőzte, de nem vette át a parancsnokságot
2019. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!