Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek mi a címe?

Ennek a filmnek mi a címe?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam egy filmet, valami olyasmiről szólt hogy egy pár együtt lakik egy lakásban majd szakítanak de nem költöznek szét csak bosszút állnak és idegesítik egymást miközben mindkettőjük célja az, hogy újra összejöjjenek majd végül mégis eladják a lakást és szakítanak. Bocsi a fogalmazásért nemvagyok benne valami jó, és tudom rossz kategóriába írtam de itt hátha választ kapok rá.
2014. dec. 31. 12:58
 1/6 anonim válasza:

Sajnos nem tudom, de remélem sikerrel jársz a megtalálásában!


Rémes mikor nem találsz egy filmet amit régen láttál!


Én is keresek egy olyat ami egy ötösikrekről szól kiknek neve az ABC első 5 betűjével kezdődik (kb így Arnold, Bill, Clarence... Nem pont ezek a nevek de így kell érteni) és mikor meghal az apjuk elindul egy személy hogy összehozza őket :D Az egyiknek van egy hajója és olyan szerencsejátékot játszik "mindent vagy semmit" téttel hogy "kinek a kockacukrára száll majd rá a légy"

2014. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, van ezeregy ilyen film, de nekem a Rózsák háborúja ugrott be. [link]


Ha nem is erre gondoltál, azért érdemes megnézni.

2014. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zalosth


[link]


Adam, Becky, Charlie, Debbie, and Eddie

2014. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem a Szakíts, ha bírsz ugrott be. Annak hasonló a sztorija.
2014. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)) A Szakíts ha bírsz a film címe amit kerestem. :))
2014. dec. 31. 13:16
 6/6 anonim válasza:

#3


Sajnos nem!


Én egy régebbi filmre gondoltam! És tuti nem a Disney adta ki, hanem valami "kisebb" stúdió, szerintem tévéfilm volt csak simán és elég retro-s a hang benne (régi szinkronhangok).


Az egyik iker például egy szakállas hajótulaj volt ő volt a "kockacukros" figura :)


Már nem nagyon reménykedem benne, hogy valaha is megtalálom, mert egészen régen láttam talán 2002 környékén... Egy délután valamelyik gagyibb adón (legjobb esetben is M1)

2014. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!