Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jo koreai dramakat...

Valami jo koreai dramakat tudnatok ajanlani? :3

Figyelt kérdés
Amiket eddig lattam: Boys OverFlowers,Love Rain,Personal Taste,You Who Came From The Stars,City Hunter,The heirs,Faith ..Imadom Lee Min Ho-t de az osszeset amiben jatszott es ami kozuluk tetszett lattam..Ezenkivul mas is tetszik mas szinesszel..Aki tud valami jot az irja le ..KOszi ;)

2015. jan. 1. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy kedvencem Lee Min Ho. :)

Amiket felsoroltál, azokon kívül amiket én láttam, és szerettem:

-My Girlfriend is a Gumiho-Aranyos történet, néha vicces, néha szomorú.

-To the Beautiful You-ez nagyon vicces, és imádnivalóak a szereplők ^^)

-Cheongdamdong Alice- kevésbé ismert dráma, de szerintem nagyon jó, és a szerelem helyett inkább a problémákon van a hangsúly, szerintem nagyon jó, mondanivalóval rendelkező sztori.

-Princess Hours-Ez is nevettetős kategória.

-Playful Kiss-Tinis, gimis, szerelmes. :)

-You're Beautiful-To the Beautifulhoz hasonlóan vicces sztori szerethető karakterekkel.


Amit még nem fejeztem be, de jónak tűnik:

-Dream High

-Flower Boy Next Door

2015. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi..Talaltam kettot ami erdekesnek tunik es nekifogok es van is egy ketto amit mar lattam is :3Miert nincs Lee Min Ho-nak tobb dramaja? :(
2015. jan. 2. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik kettőt találtad érdekesnek? :)

Hát, Min Ho-nak ezek a főbb drámái, amiket felsoroltál, de itt még van pár régebbi sorozat, amikben szerepelt, bár nem mindig főszereplőként: [link] Jövőre jelenik meg egy filmje Gangnam Blues címmel.

Én amit most kezdek el drámát, annak Pinocchio a címe, elég sokat hallani róla, ha gondolod, ennek is utánanézhetsz. Ami még mostanában népszerű, az a She is So Lovable, mindkettő fent van viki.hu-n magyar felirattal. :)

2015. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
To The Beautiful You es a Flower Boy NexT Door..Belenztem a pinnochioba es eddig jo aztan meglatjuk tovabb :3
2015. jan. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!