Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó természetfeletti,...

Milyen jó természetfeletti, mágikus sorozatokat, filmeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Imádom az olyan filmeket sorozatokat, amikben természetfeletti, mágikus, mítikus elemek vannak.

Pl: Grimm, Harry Potter, Boszorkányvadászok, Varázslótanonc, Utolsó léghajlító, Gyűrűk ura/Hobbit, Amerikai Horror sztori 1 és 3 évada, s hasonlók



2015. jan. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
True Blood, Once Upon a Time, Falling Skies, Continuum, Under the Dome, Penny Dreadful
2015. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Teljesen hasonló az érdeklődési körünk, szinte már ugyan az ezért én a supernaturalt (odaát) ajánlom de nagyon !! Az eleje lehet kicsit döcögősen indul. de utána garantálom hogy jó! Vigyázz vele mert függőséget okozhat (legalábbis nálam megvolt) es ne riasszon el az hogy 10 évad van, keveselni fogod, és én 3 hónap alatt néztem meg mnd a 9-et suli idő alatt!!


Nah amúgy még a most induló Constantine-t is NAGYON merem ajánlani. Sőt, az abból készült filmet én 3 egymást követő napon minden nap megneztem. Az a film nélkül nem lehet élni főleg olyannak mint te, aki szereti ezeket a természetfeletti storykat.


Aztán nézd meg az AHS 2 és 4. évadát is!


Vámpírnaplók (bát sztem azt ismered), vele párhuzamosan az Originals

2015. jan. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, utánuk nézek :D :D Az AHS-nak a 2. évadát láttam, most jön majd a 4 :) A Constantine-t már kinéztem magamnak régebben és azt is megfogom nézni ;)
2015. jan. 4. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Stephen King: Carrie(színes, amerikai thriller, 127 perc, 2002 (18))

Carrie kilóg a sorból. Félénk, visszahúzódó és szeplős, nem tartozik a népszerű lányok közé az iskolában, mi több: rendszeresen ő a céltáblája a többiek otromba tréfáinak. Carrie otthon is szenved. Fanatikusan vallásos anyja szinte megnyomorítja a lelkét. Talán éppen a mindenhol ránehezedő stressz hatására a lány megváltozik. Nő benne a feszültség, az elfojtott indulat és egyre erősebb lesz gyerekkora óta jelentkező, rejtett képessége. Carrie telekinetikus adottságával pusztán összpontosítással is képes tárgyakat megmozdítani, összetörni, vagy lángra lobbantani, de a lány egyelőre még ura önmagának. Osztálytársnői azonban újabb, minden eddiginél gorombább tréfára készülnek az iskolai bálon, amely felszabadítja Carrie minden elfojtott dühét és szörnyű következményekkel jár.

2015. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!