Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Viking - german mitologiahoz/...

Terminator888 kérdése:

Viking - german mitologiahoz/ kora kozepkori tortenelemhez kapcsolodo filmeket/ sorozatokat tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
Amik adjak magukat es hasonloak erdekelnek: vikingek (sorozat), 13. harcos, nibelung enek (gyuru atka), beowulf.

2015. jan. 4. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Északiak: A viking saga (2014)

A viking felemelkedése (2009)

2015. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Northmen talan jo, bar szereplloket azt latom nem talaltak el benne.


Valhalla rising nem gyere be.

2015. jan. 6. 01:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a színészeket a Northmen-ből és trailer alapján jónak tűnik a másikban imádom Mads Mikkelsen-t, de a film egyáltalán nem tetszett van még egy másik Istenek kalapácsa (2013)
2015. jan. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet bennem van a hiba: vikingek - katedralis - tronok harca utan odaillo szineszvalogatasra.

Vikingekben NAGYON eltalaltak Ragnart es csaladjat, kiveve testveret, aki mondjuk jo szinesz, de jobban illik egy mediteran okorban jatszodo filmbe, mint vikingnek. Igy ertem megfelelo szineszt.

2015. jan. 8. 02:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Vikingekben Rollo tényleg nem nagyon illik oda, a Flokit játszó színésznek, Gustaf Skarsgard-nak van pár tesója és ők svédek, igazán játszhatta volna valamelyik Rollo-t, de a többiek jók, Travis (Ragnar) ausztrál létére jól játssza a vikinget és a Lagertha-át alakító színésznő is nagyon jó. A nő karakterek engem sose szoktak megfogni, kifejezetten utálni szoktam őket, de ez a színésznő nagyon jó.
2015. jan. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Vikings-ben szeretem, hogy képesek nagyon jól felépíteni a karaktereket és a viszonyaikat, ez erősségük.

Nekem ajánlották egyszer a Pathfinder-t, de magam még nem láttam. Mást nem igazán tudok mondani az eddig felsoroltakon kívül.

2015. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pathfinder is jó, eszembe se jutott, pedig tegnap gondoltam rá, hogy megnézem, na majd most :)
2015. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok, most ajánlották az Outlander-t, elvileg meglepően jó film :)
2015. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kovács János Szal. ***** válasza:

A Vikingek első évadának 8. epizódjában van a legtöbb szó a germán mitológiáról, azt többször is megnéztem.


Nagyon szívesen néznék hasonló színvonalú sorozatot a sztyeppei népek világáról.

2016. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!