Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a kacsával és a...

Mi lett a kacsával és a csirkével a jóbarátokban? az utolsó részben mikor Joey vesz házavatónak egy kiscsibét és egy kiskacsát, akkor az van hogy meghaltak Joey pedig azt hiszi hogy egy farmon vannak akkor most mi is lett velük?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meghaltak, csak a többiek azt mondták Joeynak, hogy egy farmon vannak, hogy könnyebb legyen neki. Azért mondták neki, hogy azon a farmon nem lehet őket látogatni. Egyébként csak eltűntek a sorozatból, nekem a 7. évadban rémlik, hogy utoljára beszéltek a madarakról.
2015. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor ezek szerint nem csak én siklottam át a dolgon. Egyik percbe még ott vannak beszélnek róluk,majd már nincsennek. Arra emlékszem hogy volt olyan rész is amikor beszélnek róla hogy el kéne őket vinni de végül maradtak.
2015. jan. 9. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!