Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Finn megérdemelte...

Szerintetek Finn megérdemelte a halált a the 100 című sorozatban és szerintetek Bellamy és Clarke összejön?

Figyelt kérdés
Aki nem látta még, kérem ne válaszoljon. Az érdekelne hogy szerintetek jogogsan halt- e meg vagy meg lehetett volna naki bocsájtani, esetleg más büntetést adni, és ha igen mit? És szerintetek összeillik Bellamy és Clarke? Összefognak jönni? szerintem igen.

2015. jan. 4. 20:41
 1/10 anonim válasza:
52%
Szerintem nem érdemelte meg a halált es tuti hogy Bellamy es Clarke össze fognak jönni különben felháborodást keltene a műsor több rajongó szamara! En úgy tudom h meg nem halt meg a szúrás miatt de kb 2 epizód es végleg kiírják. Sajnos eddig szerettem de Bellamy jobb es nem igy kellett volna megoldaniuk
2015. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én szerettem Finnt de szerintem megérdemelte amit kapott.
2015. jan. 5. 23:19
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
hahahahaw nem jött össze Bellamy és Clarke, helyette Clarke Lexa páros lesz, juhú:'DD éljen lexa xd ezek az új részek~ :D
2015. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt kétlem hogy Lexa és Clark összejön miután Lexa elárulta őt... Bellamy és Clarke összeillenek !!!
2015. márc. 17. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Bárcsak összejönnének mármint Clarke és Lexa :))
2015. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gizcsiii válasza:

En birtam Finnt az elejen marmint a stilusat de az nagyon kegyetlen volt amit tett ezert reszben megerdemelte a halalat de akkor is szivszorito volt


Egyebkent en is Clexa parti vagyok de az is jo lenne ha Clarke Bellamyvel jonne ossze csak az erdekesseg kedveert gondolom hogy Lexaval kene osszejonnie mert kivancsi lennek hogy mukodnenek egyutt

2016. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem jött ki jól hogy végül összejött Lexával, abban szerintem megegyezhetünk...


Egyébként még mindig aktuális a BellaClarke téma a 4. évad miatt, de szerintem még mindig nem fognak összejönni, Clarke-ot már nem nagyon érdeklik a fiúk, meg szerintem ők még mindig 2 ellentét...

Meg ha összejönnének akkor nagy eséllyel Bellamy rip lenne, tekintettel arra hogy akivel eddig Clarke összejött, vagy csak közeli viszonyba került(wells) az rip...(kivéve Niylah, de ő se jött ki jól a rövid kis "kapcsolatukból")


Üdv, :D

2016. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Lexa még visszajöhet ;) Valahogy. Megoldják.

Finn egy világi barom volt, a végére már vártam, hogy megkapja azokat a késszúrásokat, esztelenül gyilkolt, naná, hogy megérdemelte.

Hagyjuk már a Bellarke szálat, Murphamyt kérünk, a színészek is azt akarják.

2016. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
BELLARKE <3 A véleményem rövid és tömör :DDDD
2016. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet szeretni Bellamyt? Ellenszenves, szemét és gyilkos. Akkor is, ha megmentette Indrát. Rosszul döntött, szerintem nem hogy Clarke-kal nem jön össze, hanem még meg is ölik majd a negyedik évadban. Megérdemelné.
2016. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!