Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a cime?

Mi ennek a filmnek a cime?

Figyelt kérdés
Már nagyon nagyon régen láttam a tévében és nem tudom a cimét. Valami horror lehet. Nagyjábol annyira emlékszek h arról szolt,h vmi csávó vmi nagy házba vagy palotába laktak az szerelmes lett egy csajba, de az szegény volt asszem de vhogy odakerült hozzájuk. Meg volt egy szőke csaj aki szerelmes volt a csávóba. A csávó mikor felnőtt akkor az anyja terhes lett és meghalt a szülésbe igyhát asszem ő nevelte fel a testvérét, és emlékszek h már elvette a barnahajú csajt, és a csávó(már kb 35 éves) eldöntötte, h épit egy ilyen gépet, ami visszahozza a holtakat vagy vmi hasonló és ezzel csinált egy ilyen furalényt aki az anyja akart lenni v nemtom. És amikor volt a nászéjszakájuk a csajjal akk az a lény kitépte a szivét és meghalt. De am közbe még beugrott h azeőtt kivégezték a szőke csajt vagyis felakasztották mert azt hitték h ő csináltvmit közbe szte a lény volt.A film végén még annyira emlékszek,h vmi tüzben égett a lény v lehet h a pasi is már nem tudom..
2015. jan. 4. 23:58
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
2015. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez az
2015. jan. 7. 00:25
 3/4 HalkHogen ***** válasza:
De.
2015. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hallod én jobban tudom :D
2015. jan. 8. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!