Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat lehet ez?

Melyik sorozat lehet ez?

Figyelt kérdés

Talán 7-8 éves lehettem, amikor még rendszeresen jártam a nagyimhoz, és ő nézett egy olyan sorozatot (talán a tv2-őn), amiben az volt, hogy egy lánynak az édesanyja meghalt szülés közben, és azon a napon, amikor a lány világra jött, akkor két férfi vitatkozott azon, hogy a lány vagy az édesanya maradjon életben - mivel az orvosok közölték a lehetőségeket -, és az a férfi, akivel a nő volt, az újszülöttet választotta. Aztán volt valami kártya is, lepedőben vagy amibe a kiskölköket becsomagolják ilyenkor.

Akkoriban nagyon elszomorított, meg megijesztett, de mostanság megnéztem egy filmet, és akkor jutott eszembe ez az egész. Valaki tud segíteni?:)



#sorozat #anya #újszülött lány kártyával
2015. jan. 7. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

És melyik évben voltál 7-8 éves? :)


Nem lehet, hogy a Cassandra (vagy Kassandra) című sorozat volt? Nemigazán néztem, de abban volt, hogy a lány a cigányok közt nevelkedett, a vajda menyasszonya volt, stb. Csak a kártya miatt gondolom (tarot kártya).

2015. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7-8 éve:] most 15 éves vagyok:)
2015. jan. 7. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
laura átok a riviérán ?
2021. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!