Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden movie 7...

Naruto Shippuuden movie 7 magyarul esetleg magyar felirattal mikor lesz fent az interneten? Japanul mar megtalalhato de ott is csak kis reszekben, mikor forditjak le

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 00:36
 1/8 anonim válasza:

Japánul is csak kamerás verzióról tudok, biztosan van hozzá fordítás, de engem az ilyen igénytelenségek nem érdekelnek.


Várd meg a Blue-ray-t, még 1-2 hónap MAX és piacra dobják, azután már a csapból is az fog folyni, japánban az első héten milliárdokat hozott a film, remélem idehaza is vetíteni fogják :D

2015. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom
2015. jan. 10. 02:34
 3/8 macix10 válasza:
Itt Magyarországon le adják?
2015. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nos,nagyon kevés esélyt látok rá sajnos :/


Magyarországon hiányzik a felnövekvő generáció szubkultúrájából az animációs filmek. Mivel nincs rá nagy kereslet,a stúdiók nem vesznek animéket-->még kevesebben maradnak ki az animék nyújtotta csodálatos élményéből.


Látható,hogy a probléma a kereslet hiánya. Meg az,hogy itt nyugaton csak a "Mese" fogalmat ismerik. És ha egy "Mesében" gyilkolnak,vagy egy karakter túlzottan erotikus külsővel rendelkezik,akkor már nyélből.



Egy szó,mint száz,szinte biztosan nem lesz a mozikban idehaza,de a Japán szinkron úgy is sokkal jobb. Hamarosan itt a Blue-Ray,mlg bírjátok egy kicsit :D

2015. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

"még kevesebben maradnak ki az animék nyújtotta csodálatos élményéből."


SZerk: Még többen!

2015. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kamerással fent van, és le is van fordítva magyarra

[link]

De ez is csak kb. negyede az egész movie - nak :/

Azért remélem, segíthettem valamennyit :/

2015. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tarczali válasza:

Már megvan felirattal

[link]

2015. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 OLYMPUS válasza:
Ugyan Magyar országon mit adnak le jó formán semmit meg szerintem itt soha nem fognak animéket szinkronizálni már még az Animax csatorna is megszünt meg ha már a szinkron studiókra nem lehet számitani a (Fanok) legalább feliratot készitenek és ez által nézhetjük nagy örömünkre a kedvenceinket például a Bleach sorozat is csak egy része szinkronizált de hála a felirat készitőknek lehet nézni végig és a Narutot sem fogják szinkronizálni mert arra se képesek hogy végig szinkronizálják az egészet és bocs a hosszú szövegért de ez az igazság és elég zavaró de szerintem más is igy van ezzel a szinkronozással...
2016. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!