Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Renesmee miért nem öregszik...

Renesmee miért nem öregszik tovább is? (Alkonyat)

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy fan, csak a filmeket láttam, de esetleg a könyvben megmagyarázza az írónő, hogy miért van ez így? Értem, hogy örök fiatalság, milyen poén etc, de ha olyan hamar felnőtt tizen akárhány évesnek, akkor nem kéne kb pár év alatt vénasszonynak lennie?

2015. jan. 8. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a.) verzió:

Renesmee azért nem öregszik, mert:

- félig ember, félig vámpír,

- így találta ki az írónő. :-)


b.) verzió:

De, Renesmee is öregszik, csak nagyon lassan, hogy mennyire, erre a könyv sem tér ki. Egy biztos, hogy az a szimpatikus, jóképű -dél-amerikai- indián legény, aki, -szintén félig ember, félig vámpír,- már kb. 150 éves, mégis, szemre 23-27 évesnek tűnik.

2015. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én ezt értem, viszont...nem tudom, mennyi idő telik el a kislány születése és a képzeletbeli farkas és vámpír vs vámpír csata között, de nem hiszem, hogy olyan sok, és az alatt az idő alatt öregszik hirtelen tizen éveket. És tovább nem. Akkor tehát ne keressek logikát?
2015. jan. 9. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nessie szeptember 11.én születik meg. És december 31.-én van a "csata" a Volturival.
2015. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A férfi akit Alice és Jasper hozott tanúnak a születésétől számítva 7 év múlva érte el a teljes testi fejlettséget, és azóta nem öregszik.
2016. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!