Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok az Avatar - Aang...

Mondanátok az Avatar - Aang legendájához hasonló sorozatot vagy filmet? A Korra legendája nekem nem jött be.

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán létezk hozzájuk hasonló.

Miért nem tetszett a Korra legendája?

2015. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és mi történt Zukko-val, Aang-al, Sokka-val Toff-fal és a többiekkel?
2015. jan. 10. 14:15
 3/12 Krisipoke ***** válasza:

Ez nagyjából mind kiderül a Korra legendájából. :D

De tényleg, miért nem tetszett? Mást én sem nagyon tudok mondani, ami úgy hasonlítana az Avatárhoz. Vagy mennyit láttál belőle?

2015. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az tetszett a legjobban benne, hogy igazából fiktív volt az egész, az autókkal és a városbeli maffiával olyan hétköznapi lett... :/
2015. jan. 10. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahm...már Aang korában is voltak léghajók és gőzgépek. Nyilván Korra idejére sokkal tovább jutottak ezekkel. Szóval következetesen volt felépítve.

A rosszfiúk meg ott vannak mindenhol, függetlenül attól, hogyan nevezik őket.

2015. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
így megváltozott a stílusa... :/
2015. jan. 10. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Más lett a stílusa, de nem azért, mert a kor előrehaladtával fejlődött a világuk. Az önismétlésnek nem lett volna értelme. Na de mindegy.
2015. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nekem az tetszett a legjobban benne, hogy igazából fiktív volt az egész, az autókkal és a városbeli maffiával olyan hétköznapi lett..."


A Korra legendája is megőrizte a fiktív voltát. :-) Apró mellékes, hogy lett maffia és régi stílusú automobilok (pontosabban Satomobilok). :-)

Mellesleg városi vagy? :-D (Bocs a hülye kérdésért. :-D) Magamból kiindulva a maffiával nagyon nem találkozik az átlag, falusi ember. Nekem a maffia inkább a "fiktív" kategóriába húz. A maffia a falun nem túl életszerű fogalom. :-D Ki hallott már olyanról, hogy a maffia a falvakban tevékenykedik? :-D Nem sűrűn. :-D


A rajzfilm hétköznapiságról annyit, hogy ki lát manapság több emelet magasságú, ember vezérelte robotot? :-D

[link]


Kicsit beleférkőztek a hétköznapjaink a Korra legendájába, de attól még megőrizte a fiktív voltát a rajzfilmsorozat. :-) :-D

2015. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egyet kell értenem a Kérdezővel,nekem a 3. adik évad,ill. a 4. évad első felén kívül nagy csalódás volt a sorozat.A világ kibővítése nem feltétlenül rossz,habár számomra nagyon idegen volt az új környezet. korra az első 2 évadban minimális karakterfejlődésen megy át,egyáltalán nem gondolkodik racionálisan.A gonoszokon kívül a karakterek többsége gyenge,és konvencionális.A szerelmi szál az első 2 évadban rosszabb mint egy latin szappanopera.a 3.évad rendkívüli felüdülés,végre összeszedi magát a sorozat,korránál van érdembeli karakterfejlődés,tartja is a színvonalat egészen addig,amíg valami michael bay gondolkodású ember azt nem tanácsolja hogy jöjjenek az óriásrobotok és robbanjon minden,hiszen úgyis ez kell az amerikaiaknak.A zene és az animáció Nagyon jó.
2015. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nagy Hanna1012 ***** válasza:
Ha nyitott vagy az animékre, akkor nagyon tudom ajánlani az Akatsuki no Yona c. animét. Amúgy nagyon az ázsiai kultúrák de főleg Japán alapján csinálták a sorozatot (bár sztem fantasztikus lett) konbinálva egy kis történelemmel, szóval ezekből kiindulva keresgélhetsz
2017. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!