Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem romantikus...

Mondanátok nekem romantikus sci-fi sorozatokat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 11:44
 1/6 La Petite Papillon válasza:

Szia!

Ajánlom Neked a Vámpírnaplókat, bár nem akarok hülyeséget írni, mert néhol sci-fi, néhol fantasy sorozatként emlegetik.

Szerintem érdemes lenne megpróbálnod, ha unatkozol, szereted a természetfeletti lényekkel és varázslatokkal kapcsolatos sztorikat, illetve ha még nem láttad.

Eleinte nem szerettem, de aztán nagyon megfogott a történet, bár néha egy-két epizód kevésbé olyan jó...

Igaz nem szoktam nézni, de ismerőseim szerint valamelyest ehhez hasonló még a Teen Wolf is.

Illetve rengeteg Latin-Amerikai szappanopera van még a neten illetve a televízióban is, ha érdeklődsz irántuk (pl.: A macska, Árva angyal - ez régebbi -, stb, stb...) :D

Remélem segítettem :)

2015. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mint az előző érte, én is ajánlom a Vámpírnaplókat és a Teen Wolf-ot. Nem tudom hogy a Vámpírnaplók milyen kategória, de a Teen Wolf... Na, szerintem érdemes belekezdened mind a kettőbe, és hogy fokozzuk az élményt, kezdj bele a The Originalsba is! (a Vámpírnaplók spin-off sorozata, de sokkal izgalmasabb, és jobb is)

Bár, mivel van híre ezeknek a sorozatoknak, lehet hogy mindhármat már nézed.

2015. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már mindet láttam...
2015. jan. 11. 21:46
 4/6 anonim válasza:

Bocsi, de a fent emlegetett sorozatok nem tartoznak a sci-fi műfajába, inkább a fantasy keretein belül mozog.


Nem tudom mennyire romantikusra vágysz, de ezekben van ilyen jellegű érzelem az egyes történéseken belül: Doctor Who (Kilencedik és a Tizedik Doktor idejéből származó epizódok), Startgate SG-1 (a 8. évad közepéig... :) ) Vagy a Haven, bár az nem teljesen sci-fi szerintem.

2015. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
The Flash! Igaz, ez nem fekszik rá annyira a romantikus szálra(eddig), de NAGYON jó!
2015. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
The 100 (A visszatérők)
2017. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!