Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter 7. részének...

A Harry Potter 7. részének filmváltozatában miért nem javítja meg Harry a pálcáját?

Figyelt kérdés
Mert a könyvben úgy van,hogy a Pálcák Urával megjavítja a saját pálcáját,és a Pálcák Urát visszateszi Dumbledore sírjába.De a filmben csak eltöri meg eldobja a Pálcák Urát.Ez miért van?

2015. jan. 13. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Na ez az egyik ok, amiért nem szeretem a filmeket.

Egyébként szerintem ezek az okok:

Harry ezzel véget vet a Pálcák Uráért folytatott évszázados harcnak és gyilkolásnak.

Harry ellenáll a hatalom csábításának, nem vágyik óriási hatalomra (ellentétben Voldemorttal, aki bizonyos szinten Harry sötét énje (najó, ez már picit túlzás, de ha belegondolsz, van benne valami. Nem véletlenül írt Rowling annyi hasonlóságot kettejüknek).

Pls, te is válaszolj az én kérdésemre (HP-val kapcsolatos): :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__6482363-h..

2015. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!