Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy melyik filmhez milyen 3d-s szemüveg kell? mert van kék-piros és zöld piros. Most melyiket vegyem meg amivel nézni tudom az összes 3d-s filmet?

Figyelt kérdés
miskolcon hol lehet ilyeneket venni?
2010. febr. 7. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan szemüveg nincs amivel minden filmet meg tudsz nézni

[link]

2010. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 transfor válasza:
A vörös/cian szemüveget vedd meg általában az jó minden filmhez és még utána a magenta/zöld.De ha okos vagy akkor megveszed csak a vörös/cian -t és letöltöd a "Tridef 3D Experience+a játékokhoz Tridef 3D Ignition programot,melyet a Bit-tos trackeren is megtalálsz Tridef 3d néven.És játékot filmet képet google earth-ot nézhetsz konvertálás nélkül 3D-be.
2011. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 transfor válasza:
Különben én itt vettem meg a 3D-s szemüveget: [link] . Budapest/ Boráros tér /Ráday utca 63
2011. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 joshy8084 válasza:

A pesti bolt egy utcányira elköltözött, az új cím:


1093 Budapest, Lónyay utca 41.

2013. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!