Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Mustafának nem születhetett...

Ha Mustafának nem születhetett meg a gyereke, mert még herceg, akkor Szulejmánnak miért születhetett meg Mustafa?

Figyelt kérdés
A sorozatban az volt, hohy a hercegeknek nem születhetnek gyerekei, de Szulejmán még még nem szultán mikor megszületett Mustafa.

2015. jan. 16. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt a kérdést akartam ma feltenni! Teljesen érthetetlen szerintem is! Ezenkivül saját háreme volt, hogyan lehetett az az elvárás, hogy egyik háremhölgyet sem ejtheti teherbe? Amikor még fogamzásgátlás se nagyon létezett a megszakított közösülésen kivül!
2015. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A középkorban voltak fogamzásgátló módszerek, könnyen utána lehet keresni.

A kérdésre a választ megpróbálom elmagyarázni.

Na szóval Mustafa Efsunt (nem tudom h hogy helyes) egy másik palotába akarta küldeni ahol felnevelheti a gyerekét mondta is hogy oda költözik (a herceg is) abba a palotába majd tavasztól. Ott már lehet gyereke, az elött nem mert biztos kap vmi címet is. Musztafa is ilyen helyen született maniszában (nem tudom h hogy kell leírni) akkor már kap erre vmilyen jogosultságot.

2015. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell ahoz egy rang.Utána már lehet gyereke.A rangot Manisakban kaphatta volna meg.Ezért akart előbb odamenni.
2015. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na jó ez igy okés de akkor Gülfemmel való kapcsolata is Maniszában volt?
2015. jan. 23. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván mert Gülfem is szült gyereket.
2015. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. jan. 25. 01:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a szabály hogy a hercegek ágyasai nem lehetnek terhesek amíg szandzsákba mennek mert akkor ha terhes lesz akkor elkell hogy vetéljen és kidobjak a palotából.
2019. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!