Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik horror/slasher film...

Melyik horror/slasher film lehet ez?

Figyelt kérdés

Először is linkelek majd egy videót és csak ERŐS IDEGZETŰEK TEKINTSÉK MEG!


[link]


Na szóval, van ez a videó és be van vágva egy filmrészlet ami 4 perc 33 másodperctől, egészen 5 perc 3 másodpercig tart és a kérdésem az lenne, hogy melyik ez a film? Nagyon sok helyen utánanéztem már, de egyszerűen ennyi kis jelenetből nem találtam semmit.


2015. jan. 18. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Talán a Neon Maniacs.
2015. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos! Belenézegettem youtube-n és nem az. Tény, hogy a maszkok egy nagyon kicsit hasonlítanak, de nem az sajnos.
2015. jan. 18. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát kár. Biztos, hogy létező horrorfilm? Nekem eléggé home made-nek tűnik.
2015. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdése, de ha engem kérdezel akkor igen, mivel ha végigmegyünk azon a logikán, hogy ott filmek jeleneteit mutatják be akkor létező film. Pl az egyik a Köpök a sírodra, látható még ott a Bárányok harapnak című alkotás is szóval valószínű hogy létező film csak szerintem régi és azért tűnik olyan "műnek" az egész. :)
2015. jan. 19. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Szeritnem ez olyan film lehet, amit biztos h nem forgalmaznak, sztem is home made
2015. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

épp most néztem, király! ;)

[link]

2015. jan. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm, véééégreeee. :D Már hónapok óta ezt keresem. :D
2015. jan. 22. 22:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszolónak. Vígjátékokon nem nevetek ennyit, mint amennyit ezen a filmen nevettem. XD Nem utolsósorban, pedig elég erős társadalomkritikája is volt a filmnek, szóval megérte keresni fél éven keresztül és feltenni ide a kérdést, hogy melyik film lehet ez. :D KÖSZÖNÖM!
2015. jan. 24. 05:53
 9/10 anonim válasza:
igazán nincs mit!! akkor ezek szerint hasonlóan beteg ízlésünk van! ;)
2015. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor igen. Imádtam minden egyes percét. :D
2015. jan. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!