Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplók sorozatból hol...

A Vámpírnaplók sorozatból hol találom meg azt a részt, amelyben meggyógyul Damon a vérfarkas harapásból, és átáll Stefan Claus oldalára?

Figyelt kérdés
A Vámpírnaplók 2. évadát végignéztem a 22. befejező részig, amelynek az a vége, hogy Damon elmondja Stefannak, hogy megharapta egy vérfarkas, majd Damon elsétál a temetőben. Ezután megnéztem a 3. évad 1. részét, amelynek az elején az előzményekben olyan bejátszásokat láttam, amelyet nem voltak benne az előző évad befejező részében, pl. hogyan gyógyult meg Damon a harapásból, és hogyan állt át Stefan Claus oldalára...stb? Van esetleg egy plusz rész? Hol találom meg? Előre is köszönöm!

2015. jan. 20. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs több része..

Nézd tovább ki fog derülni..

De Claus vérétől fog.. (meglepő módon..)

Lesznek majd visszatekintős részek

2015. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszat néztél, ugyanis a 2. évad utolsó (nálam 22.) részében ez mind benne van. Pont ma néztem. Ha kell írj privibe e-mail címet vagy valami, és megpróbálom elküldeni. :)

22/L

2015. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, közben meg is találtam :-)
2015. jan. 23. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!