Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » OSCAR - Ki fog Oscar-t kapni?...

OSCAR - Ki fog Oscar-t kapni? Eddie Redmayne vagy Benedict Cumberbatch?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2015. jan. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Michael Keaton érdemelné meg, de Benedict Cumberbatch nagyon fel lett kapva mostanában, így azt hiszem megvan a válasz a kérdésedre.
2015. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Michael Keaton.

Legjobb színésznő Julianne Moore

Legjobb film: Birdmam

Legjobb rendező Boyhood (Richard Linklater)

De szeretném ha az Interstellar is kapna legalább egyet, mondjuk legjobb zene vagy valami.

2015. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Zenére szerintem tuti, hogy a Interstellar vagy az Imitaton Game nyer, mindkettőnek nagyon jó lett!

Legjobb operatőri munkára pedig 99%, hogy a birdman kapja, legalábbis neki járna... No meg legjobb filmként is. Csak remélem nem a Boyhood! 12 év ide vagy oda, szerintem teljesen középszerű film. Rendezők közül én Morten Tyldum-nek szurkolok, mert Ő még kezdő és még is profi filmet tett le az asztalra.

Viszont nem tudom, nekem nem jöttbe Michael Keaton alakítása... Szerintem Benedict mellett labdába se rúghat, de hát ti tudjátok :D Ízlések és pofonok. :)

2015. jan. 22. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, amiért a legjobban szorítok, az az, hogy az Interstellar megkapja a zenéért járó Oscart. :)
2015. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak remélni tudom, hogy nem nyer a Boyhood. Ja meg Meryl Streep. Szerintem sokkal jobb színészek,színésznők vannak még sem ők kaptak 19 jelölést.
2015. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!