Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lessz-e a narutonak filmesitet...

Lessz-e a narutonak filmesitett valakivaltozata szerintetek?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon jo mozifilmet lehetne belole csinalni csak sajnos evek ota megy mar es meg sajnos senki nem figyelt fel ra , ugy gndolom hogy az utolso leghajlitot meg filmesitettek 1 ev utan szerintem a narutonak is adhatnanak egy lehetoseget a mozi vasznon ! :(

2015. jan. 21. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó léghajlítóra mindenki azt mondja,hogy szar lett.

A Dragon Ball megfilmesítve egy okádék.

Ezeket amerikaiak készítették.


De van egy másik manga/anime, amiből japánok csináltak élőszereplőset, az jó lett. És nemsoká lesz -elméletileg- egy Attack on Titan élőszereplős film, amit szintén japánok csinálnak, szal valszeg jó lesz.


De a Naruto az sztem tipikusan olyan, amit nem kellene megfilmesíteni, mivel egy időben a csapból is az folyt. Plusz ha amerikaiak csinálnák, akkor csak szar lenne. Én személy szerint nem akarok élőszereplős Naruto filmet.

2015. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak belőle élőszereplős filmet csinálni. Kis költségvetésből nem lehet egyszerűen kihozni ilyen filmeket, több pénzt meg senki nem fog belefektetni, mert sztem nem érné meg. Meg ha bárki vállalná is ezt, nem lehetne belőle jó filmet csinálni, max egy olyat mint a Dragon Ball-ból volt, de annak meg semmi értelme.
2015. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az utolso valaszolonak nagyon koszi ! teccet nagyonn :)
2015. jan. 25. 02:57
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


ez ugyan nem naruto, de sok hasonlóság felfedezhető:

- földesúr alá rendelt ninjafalvak

- jutsuk (van sharinganszerű is:)

- az egyik karakter kiköpött orochimaru

2015. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen mindenkeppen megnezem :)
2015. jan. 25. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!