Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a The Flash...

Mi a véleményetek a The Flash sorozatról, ami most fut a CW-n Amerikában?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem, de azt olvastam, hogy a belőle készülő filmben nem Grant Gustin fog játszani, hanem Ezra Miller. Erről mi a véleményetek?

2015. jan. 21. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Imádom a sorozatot.*-* A filmről még nem hallottam.:) Nem biztos, hogy úgy megnézném már..:)
2015. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon zsír. Kíváncsi lennék már a prof. valódi motivációira.
2015. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, főleg, hogy Flash az egyik kedvenc hősöm. Grant Gustin jó színész jól alakítja Barryt, bár szerintem az Eddiet játszó színész jobb lett volna (már csak külsőre is, de ez annyira nem fontos).

Az utolsónak amúgy Dr Wellsnek több motivációja is lehet:

1. Azért csinálja, hogy ő lehessen Reverse Flash a jövőben és ehhez kell, hogy Barryből Flash legyen. Az idővonalak miatt, de ez egy hosszú történet.

2. A Crisis on Infinite Earth miatt csinálja mivel Flash állította meg az Anti-monitort és így menekült meg a világ.

3. Vagy azért csinálja, mert elkövetkezik majd az az idő amikor úgy tud lecsapni Barry-re, hogy az legjobban fájjon.

Ezek mondjuk csak találgatások, bár ki tudja...

2015. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de már ő Reverse Flash. (egyértelműen számomra csak a tegnapi részből derült ki)
2015. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de az időutazás bonyolult dolog. Ahhoz, hogy ő lehessen a Reverse-Flash 25. században ahhoz Barry-nek Flash-nek kell lennie. Eobard Thawne úgy lehet csak Reverse Flash. Ha nincs Flash, Eaobard Thawne se lesz az ellensége, sőt azt se fogja tudni, hogy ki az a Barry Allen. Az idővonal teljesen megváltozik. A figyelmedbe tudnám ajánlani a Flashpoint Paradox című filmet. Ugyan ott egy kicsit más történik, de sok mindent megmutat és emellett nagyon jó kis rajzfilm.
2015. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön, azóta vártam hogy elinduljon, amióta bekelentették valamikor tavaly tavasszal. Berryt már akkor megimádtam, amikor Starling Citybe utazott :)) Grant Gustin imádnivalóan alakítja az esetlen Flasht, nagyon jó választás volt. A filmről nem hallottam, de Ezra Millert is kedvelem, remek színész, szóval kétlem hogy rosszat hozának össze, de én továbbra is sorozatpárti maradok.
2015. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Saavedro ***** válasza:
Ritka nagy baromságok és logikai bukfencek vannak benne! De Wentworth Millerért érdemes nézni :D
2015. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, egy képregényadaptációtól mit vársz? :D
2015. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Saavedro ***** válasza:
Hát egy Szökés után többet. Én kapásból csomó dolgot tudnék benne változtatni, amitől reálisabb lenne.
2015. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!