Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat függők (Többi lent)?

Sorozat függők (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Jó sorozatokat keresek. Kíváncsi vagyok h ti mit is ajánlatok nekem. Leírom amit már láttam.

(The Walking Dead, Game of Thrones, Continuum, The Strain, Once Upon a Time, Under the Dome, True Blood, Outlander, Misfits, American Horror Story, Heroes, Black Sails.) Ezeket láttam/nézem folyamatosan.


Lehet ajánlani régebbi sorozatokat, újabbat bár milyet.

Csak vígjáték sorozatot ne. Nem az h nem szeretek nevetni de most nem azt szeretnék nézni hanem vami jó izgalmas sorozatot.



2015. jan. 21. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sopranos - ez volt az első "komolyabb" HBO-s sorozat, gyakorlatilag innen kezdték komolyan venni a sorozatokat. Nagyon ütős, izgalmas.


The Wire - Ha a true detective-et szeretted akkor ez is tetszeni fog.


Breaking Bad - Nagyon izgalmas és precízen megírt, alap :)

2015. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Majd meglesem mind a 3-at. IMDB szerint mindegyik jónak tűnik. :)

2015. jan. 21. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Bosszú. - Ez ilyen lélektani thriller féleség keverve összeesküvéssel meg krimivel.


Babylon-5. - Ez egy Sci-fi, szerintem a legjobb, nekem mindmáig a kedvenc sorozatom.


Make It Or Brake it. - Ez egy ilyen tornászokról szóló sorozat, néha klisés, meg néhol érződik hogy amerikai, de élvezhető.


Pilótafeleségek. - Ez egy Izraeli szappanopera. Jobb mint a hazai szappanoperák, de átlagos ez is. Nem rossz, nézhető, báját az adja, hogy Izraeli, mert Izraeli sorozatot még úgyse láttál :)


Csillagkapu+Csillagkapu Atlantisz. - Jó Sci-fi, sőt a leghíresebbek és legjobbak egyike ebben a műfajban. Hosszú, az alap sorozat és a folytatása az Atlantisz 15 évad, szal el lehet vele lenni :)


Ezek jutottak hirtelen eszembe :)

2015. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokan nem szeretik de nekem a Lost volt a kedvencem.
2015. jan. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül majdnem mindegyiket láttam.

Én most ezeket nézem: Agents of Shield, Criminal minds, Shameless, Doctor who, Modern family (ez vígjáték), How to get away with murder, The 100.

2015. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Orange is the new black- női börtönben játszódik, szerintem nagyon jó

My Mad Fat Diary

2015. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hannibal

Breaking Bad

Prison Break

Vikings

Doctor Who

Spartacus 1.évada (Blood and Sand)

2015. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lost, Vikings, Supernatural
2015. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dexter, Szökés, Homeland, az összes Stargate, Sons Of Anarchy, Éghasadás
2015. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Spartacus, Maffiózók, Lost
2015. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!