Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az American Horror Story...

Az American Horror Story melyik részei az ijesztőek?

Figyelt kérdés
Mármint valószínűleg minden részben van valami ijesztő, de ami nagyon nagyon ijesztő, az melyikekben van? Szerintetek mennyi az esély hogy nem fél egy 12 éves rajta? :) Mármint, nem vagyok félős, de nem bírom annyira a horrorokat, pláne, mert utána pl. félek hogy vér csöpög a plafonról, vagy amikor felkelek egy hulla lesz mellettem... :DD De bele szeretnék kezdeni, és szeretném tudni hogy melyek a legijesztőbbek, illetve így összevéve melyik évadok? Melyik részt nem ajánljátok?
2015. jan. 22. 16:51
 1/4 anonim válasza:
annyira azért nem ijesztő de elég fantáziadús :D 2.évad elmegyógyintézetről szól az szerintem nem olyan ijesztő. ami elég jó volt az az első és a 4.évad :)
2015. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne kezd el...
2015. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem. Pár részig eljutottam, de inkább hanyagolom. Kín szenvedés volt azt a pár részt végig ülni, és nem, nem azért mert féltem. :D
2015. jan. 22. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy 12 évesen nem a félelem miatt ülted végig szenvedve... Persze. Akkor mi miatt?
2015. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!