Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Elrabolva 3-nak mi a vége?

Az Elrabolva 3-nak mi a vége?

Figyelt kérdés
Nem tudom mostanában megnézni, kérlek mondjátok el mert kíváncsi vagyok

2015. jan. 22. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Meglepő újdonsággal, mindenkit váratlanúl ért, hogy....

Pont ugyanaz mint az első kettőnek, visszarabolva és minden rosszfiu kinyirva.

2015. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És Liam Neeson elrabolja önmagát :)
2015. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

brayen kinyirja a rosszakat

kim terhes

2015. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

utolsó voltam leirom neked bövebben


nos az eleje hétköznapian kezd majd brayen kap leore telefonjárol 1 üzenetet hogy menjen a lakásába fánkot enni. majd fordulatot vesz a sztori lenore torkát elvágják brayen lakásába viszik halottan brayen hazaér és látja lenit halottan majd megérkeznek a zsaruk brayenre terelik a gyanut . aztán menekül a rendörök elöl brayen ,felhivja kimet hogy meghalt lenore . brayen eltervezi hogy kinyirja azokat akik megölték lenoret .

közben üldözik a zsaruk, nyomozgatni kezd brayen letölti lenore gps ét stb. a film elsö 3 percében tudjuk hogy kim terhes , az apja probál beszélni kimmel valamit beletesz a joghurtjába amitöl kim rosszul lesz a suliban igy kimegy a mosdoba brayen ott várja akkor mondja el kim hogy terhes, malankovnak dolgozott lenore férje ö miatt halt meg , majd a vége felé brayen megöli malankov embereit meg malankovot is , a vége felé kimet el akarja rabolni lenore férje de brayen megakadályozza, a rendörök rájöttek hogy nem brayen ölte meg lenit . és ennyi volt a taken 3


remélem seitettem

2015. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki 😄
2015. jan. 25. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!