Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok sorozatokat?

Ajánlanátok sorozatokat?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, már jó pár sorozatot végignéztem. Eddig főként a CW-s (Arrow, Vámpírnaplók, The Flash, Supernatural, The Originals, The 100) és egyéb tinisorozatokat (Pretty Little Liars, Teen Wolf) követtem, csak egypár komolyabb érdekelt (Walking Dead, Game of Thrones, How To Get Away With Murder), de ezeket az unalmas, fantáziátlan műsorokat már kezdem unni, általában már csak néha-néha nézem őket. Szóval tudnátok valami olyan sorozatot ajánlani, amit ennyi idősen is megértek, nem politikai és nem nyomozós (CSI, NCIS stb.) és jó, szórakoztató vagy izgalmas? Előre is köszönöm!

2015. jan. 23. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még a Gossip Girl-t és a 90210-et is végignézem, de annál valami izgalmasabbra vágyok és az animéket nem szeretem.
2015. jan. 23. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:
true blood
2015. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de azt már elkezdtem egyszer, de az első részt se bírtam végig...
2015. jan. 23. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Agymenők?
2015. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Breaking Bad, Under the Dome,Dexter
2015. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!