Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az American...

Mit gondoltok az American Horror Story záró epizódjáról? :3 (freak show)

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett,9/10-es lett ez az évad az én véleményem szerint.Ti hogy gondoljátok?Találtatok valami utalást az ötödik évadra?:D Én a múzeumon gondolkodtam.Meg mi lett Chesterrel?Mi lett a múzeumos pasival?Mert mutatták hogy Dandy rátalált,és Meep szerű ruhában volt és azt hiszem le voltak vágva a végtagjai.

2015. jan. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nekem nagyon tettszett:D

Csak egy baj volt bele.. Hogy kiábrándultam Evan Petersből xdd

Az első évadban imádtam .. Olyan törödő és vonzó volt de ebben a részben...

2015. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vele*
2015. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Chester: Talpig vérben besétált a rendőrségre azzal, hogy megölte Marjorie-t. Egyrészt elég nyilvánvaló, hogy nem a saját vére volt, másrészt a felesége meggyilkolásáért azóta is körözték. Szóval valszeg lecsukták.

Stanley: hát a freakek sebészeti képzettségét ismerve, nem valószínű, hogy sokáig húzta. Igen Meepet/csirkét csináltak belőle, ami "enyhe" utalás az 1932-es Freaks filmre, amiben a 12. rész elején is szó volt.

Engem inkább az érdekel, hogy Jimmy-t nem körözik még mindig a Tupperware party massacre-ért? Akkor meg hogy tud ilyen szép nyugodtan élni az ikrekkel?


Az a baj, hogy nekem ez az évad úgy am block nem igazán tetszett. Nem azért, mert lassú volt, mert nem kell mindig pörögni. Hanem egyszerűen nem fogtak meg a karakterek. Valószínű ebben közrejátszik az is, hogy bizonyos színészek nagyon egyforma szerepeket játszanak mostanában és itt nem csak Jessica Lange-ra gondolok. Szóval aki véletlenül mégis érdekelt volna, azt nagyon hamar kinyírták (Gloria, Twisty) vagy csak vendégszereplő volt (Mordrake). A maradék közül egyértelműen Dandy volt a kedvenc: őrült, kiszámíthatatlan, eye-candy és igaz, hogy morbid, de nagyon-nagyon vicces.

Másrészt ugyanazt érzem erről az évadról, mint a harmadikról: megvannak a zseniálisan jó színészek, a remek ötletek, de valahogy mégsem tudják kihozni belőle azt, amit lehetne, meg minden témába csak bele-bele kapnak.


Szóval az évadzáró nekem kb. odáig volt érdekes, hogy mi lett Dandy-vel. Bár azon, hogy az egész táborban senki nem hallotta a lövéseket, csak amikor odaért hozzájuk Dandy nagyon fogtam a fejem. Meg hogy Amazon Eve, aki megverte Dellt sőt, a rész elején már Dandy-t is lecsapta egyszer, most nem bírt vele, pedig még fejszéje is volt :\

Az meg végképp nem tetszett, hogy visszahozták Edward Mordrake-et és a társulatát, akik aztán szépen, udvariasan elengedték Elsát a cirkusz-purgatóriumba. Először nagyot szólt, másodjára már "meh". Meg ez az egész szeressük egymást gyerekek, nem baj, hogy megöltél, ölelkezzünk, meg énekeljünk Kumbayát egy ilyen nyomasztó évad végén... köszönöm, nem.

Részemről a halloweeni dupla rész és a Blood bath simán agyonverte az évadzárót. Pepper epizódja is, csak ugye az szinte semmit nem tett hozzá a cselekményhez.


5. évadra Hills Have Eyes az aktuális és leghasználhatóbb teória. Bármit is csinálnak, remélem összekapják magukat, mert az első két évadot nagyon szerettem.

2015. jan. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első 2 évad nagyon jó volt, a 3. azokhoz képest gyengére sikerült. A 4.-től többet vártam. Az utolsó rész nem volt rossz, kíváncsi voltam mivel fogják lezárni ezt a nagy összevisszaságot. Jessica Lange hozta a tőle megszokott szintet. Rajta kívül Dandy karaktere tetszett. Sajnos a nagy kedvenceim ebben az évadban alig, vagy egyáltalán nem szerepeltek.
2015. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Chester szerintem elmegyógyintézetben vagy börtönben van.

Az jó kérdés viszont, hogy mi lett Stanley-vel. Mivel az egy dolog, hogy Dandy látta, hogy megcsonkították, de utána soha nem mutattak róla semmit. Szerintem senkit sem foglalkoztatott a mészárlás alatt, hogy vele mi történik, ezért gondolom abban a dobozban maradt, aztán majd rátalálnak a rendőrök. Már ha egyáltalán időben kiérkeztek a rendőrök, mert ugye tudjuk, hogy a hatóságok nem éppen aggódnak a freak-ek életéért.

Szerintem az volt az utalás az ötödik évadra, hogy többször mutattak az első részekben egy pl. kis kalap logót pl. a poháron, ami az Alíz csodaországbanra utalhat. Rengeteg Alíz-os dolog volt benne, ha belegondoltok. Utána is néztem a neten, és többen is észrevették már.


A véleményem pedig az évadról vegyes. Tetszett is, meg nem is, de semmiképpen sem mondanám rossznak. Az első és utolsó részek jól sikerültek, a közepe kicsit üres volt. Szerintem ennél azért többre képesek a rendezők, gondolok itt az első két évadra. Neil Patrick Harris és Finn Wittrock szerintem tökéletesen illenek az AHS-légkörbe, remélem visszatérnek az ötödik évadra is.

2015. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokkal többet vártam ettől az évadtól. Valahogy egy beteg, kusza, többszálon futó évadot vártam az Asylumhoz hasonlót... Jól indult a sorozat, a dupla rész talán az egyik legjobb volt az egész sorozatban, de miután kivonták Twistyt valahogy unalmas lett... Ha nem lett volna benne Finn és nem játszotta volna el ennyire jól Dandy szerepét, nem tudom mi lett volna, unalom az egész. Evan szerintem a legszarabb karaktert kapta amit eddig kapott, ennél még Kyle is jobb volt...valahogy nem tetszett, nem állt jól neki ez a szerep. Pedig sok mindent kilehetett volna hozni ebből, az alapkoncepció jó volt. Számomra eddig ez volt a leggyengébb évad, voltak jó részek - pl. a Pepperes és a duplarész, amit már említettem - de nekem összeségben nem tetszett. Talán túl nagyok voltak az elvárásaim, nem tudom. De én "horrorosabbat" képzeltem el.

Én már mindent olvastam a következő évaddal kapcsolatban a vodootól kezdve, az alkoholtilalomon át Alice csodaországjáig, de azt nagyon remélem, hogy Finn állandó szereplő lesz, de félek mi lesz Jessica nélkül...remek színésznő.

Chester nagy valószínűsségel börtöben esetleg elmegyógyintézetben kötött ki, de biztos nem Briarcliffben :)

Stanleyt tudtam, hogy úgy intézik el, mikor már elkezdtek mesélni arról a filmről, mivel láttam már - elég durva film - és szerintem már utána nem igazán élt tovább..

2015. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!