Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bármilyen jó sorozat, alul...

Bármilyen jó sorozat, alul felsoroltam, amiket szeretek illetve nem szeretek?

Figyelt kérdés

Amit szeretek: The 100, Teen Wolf, Shameless(US), The Vampire Diaries, The Originals, Supernatural, Once Upon a Time, Arrow, Sherlock, Merlin, American Horror Story

Amit láttam, de semlegesek: Under the Dome, Game of Thrones, Agents of SHIELD, The Mentalist, NCIS, Reign, Hannibal, 24, Gossip girl, Penny Dreadful, Sleepy Hollow, Bitten, The Secret Circle, Breaking Bad, House of Anubis,

Amit nem szeretek: The Walking Dead, The Carrie Diaries, Beauty and the Beast, Dexter, Gilmore Girls

Amit ajánlottak, de nem érdekel: Pretty Little Liars, Doctor Who, 2 Broke Girls, Awkward, Chuck, Ravenswood

És ami érdekel, de nem tudom érdemes-e nézni (csak magamnak írom le, ha később vissza akarnám keresni.. stb): Grimm, Orange is the New Black

Szóval... ezek alapján bármi ötlet? :D



2015. jan. 24. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

the tomorrow people ( a feliratos változat, a magyar hang szörnyű)

star-crossed

2015. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
The Flash
2015. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Így jártam anyátokkal

Az indíték

2015. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D Szerintem elkezdem a The Tomorrow Peoplet.
2015. jan. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!