Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AHS rajongók,2 kérdésem van?

AHS rajongók,2 kérdésem van?

Figyelt kérdés
Az egyik az,hogy azt olvastam,az első évad utolsó részét kb.1 órásra tervezték,de végül nem kapták meg a jogot rá,ezért pár szál elvarratlan maradt.Tudnátok erre nekem példát mondani,hogy mi maradt megválaszolatlanul? A másik kérdésem: Említették,hogy az évadok között is van valamennyi összefüggés. Azt hiszem,hogy az első évad,és a harmadik évad között van az egyik ilyen,amire én még nem jötem rá...Vagy lehet,hogy a legvégén derülnek ki a szálak? Előre is köszi a válaszokat.

2015. jan. 24. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
A készítők azt nyilatkozták, hogy úgy tervezték az elejétől fogva,hogy leforgatnak néhány évadot és fokozatosan elkezdik összekötni a szálakat. Ha minden igaz akkor a 2. és a 4. évad között keletkezett az első összefüggő szál - SPOILER, ha még nem láttad a NEGYEDIK évadot : Pepper és Mary Eunice megjelenése.
2015. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első évadban maradt elvarratlan szálak pl.: Tate és Violet kapcsolata, Constanze örökbefogadta Tate fiát , neki a sorsa is tisztázatlan maradt .
2015. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Még jöhetnek válaszok,ha valaki tud valamit.
2015. jan. 28. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
A negyedik évadban feltűnik Arthur Arden is a második évadból, aki a náci orvos volt (Hans Grupper) és Elsahoz köthető a jelenléte. A negyedik évadban volt eddig szerintem a legtöbb utalás eddig.
2015. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. :) És az első meg a harmadik évad között csak én nem találtam semmilyen összefüggést?
2015. febr. 3. 20:30
 6/9 anonim válasza:
Nem tudom pontosan hogy mi az 1. és a 3. évad között a kapcsolat, de valószínűleg valamilyen összefüggés lehet halottak házban ragadásával.Hiszen az első évadban is a halottak a házba ragadtak, a harmadikban pedig a hóhér a boszorkány iskolában.
2015. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az is egy összefüggés, hogy a Murder House-ban a házat a Montgomery-k építették, a harmadik évadban pedig Madison családneve is Montgomery. Lehet, hogy van köztük rokoni kapcsolat.
2015. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. febr. 19. 16:27
 9/9 anonim válasza:

Az 1. és az 5.évad között van kapcsolat.

Méghozzá az, hogy az 1.évadban feltűnt ingatlanos nő feltűnik majd az 5.évadban is.

2016. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!