Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Orosz doramát tudtok?

Orosz doramát tudtok?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne engem, mint a japán és koreai doramák, tehát 10-24 részes sorozatok, főként komédiák, vígjátékok, csak oroszban. Nem úgy értem, hogy a történtet maga legyen csak orosz, vagy a helyszín,azok pont hogy lehetnek akármilyenek. A fő, hogy maguk a színészek, valamint a nyelv legyen orosz :) Illetve jó ha elérhető angol felirattal. (Magyarban nem is reménykedem, de tudok angolul szóval az is jó) A lényeg hogy a szinkron az orosz legyen.

2015. jan. 25. 00:48
 1/4 Csicsky ***** válasza:

Az orosz Wikipédiában említik, hogy vannak orosz nyelven is (Д о р а м а):


[link]


és fel is sorol párat.


Itt meg is nézhető egy sorozat (orosz nyelven) a felsoroltak közül:


[link]

2015. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csicsky ***** válasza:
Elnézést, azt hittem elég ha a szinkron orosz, mert azt írod a végén, de ha az kell, hogy a színészek is oroszok legyenek, akkor ott meg nem lesz szó orosz szinkronról, mert az eredeti nyelv az orosz lesz. Most akkor kimondottan orosz kell, vagy csak az a fontos, hogy orosz nyelven legyen de lehet bármilyen országból?
2015. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy kimondottan orosz legyen :) És lehetőleg ne legyen nyomozós, vagy háborús. Inkább vígjátékokat, és ne csak sima filmeket, hanem legalább 10 részes sorozatokat :)
2015. jan. 25. 10:29
 4/4 Csicsky ***** válasza:

Hát sajnos orosz készítésűt nem találtam. Ezekkel a kulcsszavakkal kerestem az orosz Google segítségével, de nem jártam sikerrel:


Д о р а м а

Р у с с к а я _ д о р а м а

Р у с с к и е _ д о р а м ы


Csak szinkronizált ázsiait találtam (dél-koreai, japán, kínai). Egyet találtam, amiben egy orosz lány szerepel, de ez sem orosz készítésű:


[link]

2015. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!