Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok hasonló sorozatot,...

Tudtok hasonló sorozatot, mint az Így jártam anyátokkal?

Figyelt kérdés
Már kétszer végignéztem a teljes sorozatot és nem tudok betelni vele, annyira megszerettem. Van valami hasonló jó sorozat, aminek ilyen jó története van és ilyen jól is adják elő?
2015. jan. 25. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Életem értelmei. Bár nem láttam ,de ahogy egyszer kapcsolgattam a TV-t egy pillanatra belenéztem és egész jó . :D
2015. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jóbarátok
2015. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az így jártam anyátokkal a "Jóbarátok" c. sorozat mondhatni szellemi folytatása, modernizált verziója.

Szóval a Jóbarátokat ajánlom, én sokkal jobban szeretem!

2015. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a Jóbarátok sorozat is hasonló mint az Így jártam anyátokkal? Abban is vannak ilyen baráti és szerelmi történetek? Nekem az egészben az tetszett, hogy Ted mesélte a gyerekeinek a történeteit. A jóbarátokban is így zajlanak az események mint az Így jártam anyátokkalban?
2015. jan. 25. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs múlt időben, jövő időben való pattogás (csak néha 1-2 részben), és gyerekeknek sem mesélnek semmit, de ugyanaz a műfaj, baráti történetek, szerelmi szálak, rengeteg szarkasztikus humor, és a 3. évadtól kezdve úgy elkapja a sorozat önmagát, hogy ha kellően kompatibilis a humora veled, lefordulsz a székről a röhögéstől.
2015. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!