Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Betépve" című filmmel...

A "Betépve" című filmmel kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Amikor az elején megjelenik Derek Foreal a fodrász, akkor még Paul Reubens játssza, viszont a legvégén, amikor rátörnek a zsaruk George-ra, maeg a többiekre, akik elárulták őt, akkormár más van ott... vagy az nem ő lenne? Csak azért következtetek arra, hogy ő, mert mondja, hogy "Elárult, Doolie, Derek Foreal, stb..." szóval az is Derek?


Itt van a kép, amire gondolok:


Legelőször így néz ki:

[link]


A végén meg így:

[link]


Nem vagyok benne 100%-ig biztos benne, hogy ő az, de ha igen, akkor miért nem Paul Reubens játssza, mint az elején?



2015. jan. 26. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem ugyanaz. IMDb-n ha megnézed a szereposztást, csak ő szerepel mint Derek F.
2015. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! Viszont a krapek, aki a végén alakítja Dereket, az már tuti nem Paul Reubens... szóval, ha Derek Forealt csak Pual Reubens játssza, akkor a másik képen lévő pali nem lehet Derek.


Valaki tisztázza légyszi :))))

2015. jan. 26. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem regelj be kritikustomeg.org-ra és ott kérdezd meg. Ott vannak filmkritikustól elkezdve mindenféle filmes arcok. Azok tuti tudják :)
2015. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megnézem.
2015. jan. 26. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem ő még korábban árulta el, de utána ki is békülnek. Nem erre az árulásra utal a legvégén?
2015. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen utána tudom, hogy kibékültek, de ez még az után van... amikor van egy bejátszás a legelején, amikor Jung mondja, hogy a TB számom... akármi és akkor az van a végén is. És ott ül velük az a copfos fickó. Én rá gondolok. Nem tudtam eldönteni, hogy ő most Derek Foreal, vagy sem... mert utána George mondta, hogy elárult Kevin Doolie és Derek Foreal, hogy mentse a s*ggét.
2015. jan. 26. 21:50
 7/7 A kérdező kommentje:
...úgyhogy sztem, akkor már egy másik árulásra utál. Nem még az előzőre, mikor kiszorította George-ot a piacról.
2015. jan. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!